Nokia N86 8MP Güncellendi!

'Nokıa' forumunda Dine tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Nokia N86 8MP Güncellendi! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia, N86 8MP için yeni bir firmware yayınladı. Yeni firmware'a dair detayları sizler için inceledik.
  Nokia'nın fotoğraf odaklı akıllı telefonu N86 8MP yeni bir firmware sürümüne kavuştu. Daha önce burada duyurduğumuz yeni "firmware"a dair detayların hiç şüphesiz en dikkat çekici yanı, yüz tanıma fonksiyonuydu. Nokia, sözünü tuttu ve yüz tanıma fonksiyonunu N86 8MP'e bu firmware ile entegre etti.

  [​IMG]
  Ülkemizde de kısa bir süre önce satışa sunulan cihaz, orta seviye bir dijital fotoğraf makinesini aratmayan kalitedeki fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.
  Birçok kapsamlı güncelleme ile gelen firmware, resim ve video kalitesindeki iyileştirmelerle de dikkat çekiyor. Ayrıca fotoğraf modlarında da gelişmeler söz konusu. Kırmızı göz giderme, oto-fokus ve makro modu güçlenen özellikler.
  Yazılımsal manada da güzel özelliklere kavuşan N86 8MP, web tarayıcı, müzik çalar, Real Player, Ovi Maps, N-Gage istemcisi, Nokia Messaging ve Ovi Store uygulamalarının güncel versiyonlarına sahip.
  Nokia Software Updater veya FOTA ile gerçekleştirilebilecek olan güncelleme, kullanıcı verilerinin korunmasını amaçlayan UDP fonksiyonunu da destekliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş