Nokia N85 Tanıtım Resimler Programlar

'Nokıa' forumunda UquR tarafından 23 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Nokia N85 Tanıtım Resimler Programlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia N85 Tanıtım Resimler Programlar


  Nokia N85 multimedya telefon : Nseries multimedya ailesinin mobil eğlence, oyun ve dosya paylaşımında yeni standartlar getiren en yeni üyesi Nokia N85 cep telefonunu duyurdu. Göz alıcı 2.6 inç (6.6 cm) büyüklüğündeki OLED ekranı, düz ve zarif çizgileri ile Nokia N85 cep telefonu mobil deneyimi baştan tanımlıyor. N-Gage oyunları, konum etiketleme (geotagging), FM vericili müzik donanımı, Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ve daha birçok özelliği ile Nokia N85 cep telefonunda eksik olan tek şey, bu özelliklerle harikalar yaratacak olan sizsiniz. Nokia N83 cep telefonunun Carl Zeiss optik destekli ikili LED Flaş ile 5 megapiksel kamerası 30 kare/sn hızında DVD kalitesinde video görüntülerin yanı sıra son derece net fotoğraflar veriyor.  [​IMG]


  Nokia N85 cep telefonu
  A-GPS eşliğinde beğendiğiniz fotoğraflar üzerinde görüntüleri nerede çektiğinize dair konum etiketleri ekleyebiliyor ve Nokia Maps ile veya Share on Ovi ya da Flickr gibi siteler aracılığıyla yayınlayabiliyorsunuz. Nokia N85 deneyimlerinizi web siteleri, blog ve online topluluklarla anında paylaşabilmeniz için fotoğraf, müzik ve navigasyon özelliklerini yüksek hızlı 3.5G HSDPA ve Wi-Fi ile birleştiriyor. Nokia N85 cep telefonunda minimum on adet N-Gage oyunu önceden yüklenmiş olarak geliyor.


  [​IMG]


  Nokia N85
  Ilhan Engin : 28 Ağustos 2008 - 11:37 CET [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]Nokia N85 multimedya telefon : Nokia, Nseries multimedya telefon ailesinin mobil eğlence, oyun ve dosya paylaşımında yeni standartlar getiren en yeni üyesi Nokia N85 cep telefonunu duyurdu. Göz alıcı 2.6 inç (6.6 cm) büyüklüğündeki OLED ekranı, düz ve zarif çizgileri ile Nokia N85 cep telefonu mobil deneyimi baştan tanımlıyor. N-Gage oyunları, konum etiketleme (geotagging), FM vericili müzik donanımı, Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ve daha birçok özelliği ile Nokia N85 cep telefonunda eksik olan tek şey, bu özelliklerle harikalar yaratacak olan sizsiniz. Nokia N83 cep telefonunun Carl Zeiss optik destekli ikili LED Flaş ile 5 megapiksel kamerası 30 kare/sn hızında DVD kalitesinde video görüntülerin yanı sıra son derece net fotoğraflar veriyor.
  [​IMG] [​IMG]
  Nokia N85 cep telefonu
  A-GPS eşliğinde beğendiğiniz fotoğraflar üzerinde görüntüleri nerede çektiğinize dair konum etiketleri ekleyebiliyor ve Nokia Maps ile veya Share on Ovi ya da Flickr gibi online siteler aracılığıyla yayınlayabiliyorsunuz. Nokia N85 deneyimlerinizi web siteleri, blog ve online topluluklarla anında paylaşabilmeniz için fotoğraf, müzik ve navigasyon özelliklerini yüksek hızlı 3.5G HSDPA ve Wi-Fi ile birleştiriyor. Nokia N85 cep telefonunda minimum on adet N-Gage oyunu önceden yüklenmiş olarak geliyor.

  [​IMG]
  Nokia cep telefon belleği
  Nokia N85 cep telefonu 8 GB kapasiteli bir microSD bellek kartı ile birlikte geliyor. Böylesine yüksek bir kapasite ile kullanıcılar diledikleri kadar müzik, fotoğraf ve görüntüyü cep telefonlarına kaydedebiliyorlar. Telefonun 3.5 mm kulaklık girişi telefon sahiplerinin diledikleri kulaklık türünü kullanarak müzik keyfi yaşamalarına olanak tanıyor.


  [​IMG]
  Nokia N85 mobil telefon
  Bağlanma, paylaşım ve keşfetmeye yönelik olarak tasarlanan Nokia N85 multimedya telefonunun mobil eğlence paketi ile kendisini oluşturan parçaların toplamından daha büyük bir şey ifade ettiğini söyleyen Nokia Nseries Müdürü Juha-Pekka Sipponen sözlerine şöyle devam etti: " Nokia Nseries serisinin ikon haline gelmiş çift kapaklı tasarımı daha ufak ve ince yapılarıyla en yeni özellikleri ve servisleri bir araya getirerek kullanıcılara en iyi mobil deneyimi yaşama olanağı sunuyor."

  [​IMG]Nokia N85 Satış Fiyatı
  Yeni Nokia N-85 multimedya cep telefonunun 2008 yılının Ekim ayı içerisinde vergiler ve ek harcamalar hariç 450 euro tavsiye edilen satış fiyatı ile piyasalara sunulması bekleniyor.

  [​IMG]
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol..
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş