Nokia DKU-5 için Sürücüler

'Diğer Driverlar' forumunda Siraç tarafından 23 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nokia DKU-5 için Sürücüler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia DKU-5 için Sürücüler

  Nokia DKU-5 için Sürücüler

  [​IMG]

  Nokia Bağlantı Adaptör Kablosu DKU-5 yardımıyla Nokia telefonunuz ve uyumlu bir PC arasında kablo bağlantısı kurabilmek için sürücüyü yüklemelisiniz.  • Sürücüyü yükleyip kurmadan önce kablonun PC’ye bağlanmamış olduğundan emin olun.
  • Detaylı kurulum ve doğrulama talimatları için kılavuza bakınız.
  • Sürücüyü yükleyip kurduktan sonra, tamamlayıcı yazılım olan Nokia PC Suite’i edinin. PC Suite telefonunuzdaki verileri PC’nizle senkronize edip saklamanızı sağlar. Sizin telefonunuza uygun versiyonu PC Suite Yükleme’ de bulabilirsiniz.
  İpucu: Dosyayı yüklerken sorunla karşılaşırsanız, link üzerindeyken sağ-tık yapıp yeni bir pencerede açın veya pop-up engelleyicilerinizi kapatın.

  İncelemekte olduğunuz cihaz için sunulan karşıdan yüklemeler
  [​IMG]

  Bu sayfada yer alan PDF dosyalarını düzgün olarak görüntüleyebilmeniz için internet tarayıcınızda Adobe Reader® eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. Adobe Reader® eklentisini Adobe’un resmi web sitesinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.  Önemli not: Kablo modelinin uyumluluğu telefon modeline bağlı olarak farklılık arzeder. Sizin telefonunuzla hangi kabloların uyumlu olduğunu bulabilmek için Kablo Uyumluluk Tablosu’na bakın.
   

Bu Sayfayı Paylaş