Nokia C2-00 Özellikleri ve Resimleri

'Nokıa' forumunda DeMSaL tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Nokia C2-00 Özellikleri ve Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia C2-00 Cep Telefonu - Nokia C2-00 Hakkında - Nokia C2-00 Telefon Özellikleri - Nokia C2-00 Çıkış Tarihi  Nokia, Kenya'nın başkenti Nairobi'de düzenlenen bir basın konferansında en son C-Serisi modellerinin C1 model ismini takip eden üç yeni cep telefonunu tanıttı. Tanıtılan yeni modeller arasında 2010'un dördüncü çeyreğinde piyasalara sunulması planlanan çift SIM kartlı yeni Nokia C2 de yer alıyor. Nokia bu basın toplantısında, elektriğin sınırlı olduğu kesimlerde yaşayan kullanıcılar için alternatif bir şarj çözümü sunan Nokia Bisiklet Şarj Cihazı Kiti'ni de tanıttı. Yeni tanıtılan cep telefonu modelleri içerisinde en ekonomik olanlardan birisi de Nokia C2-00.

  [​IMG]

  Nokia'nın C2 serisinin en ekonomik ve hesaplı modeli olan Nokia C2-00 vergiler ve diğer harcamalar hariç 45 Euro fiyat etiketine sahip. Nokia C2-00 modeli aynı zamanda Nokia'nın çift SIM kart çözümüne sahip ilk cep telefonlarından biri olma özelliği de taşıyor. Kullanıcılar parmaklarını tek bir tuşa basılı tutarak mevcut SIM kartları arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyorlar.

  [​IMG]

  Nokia C2-00 cep telefonunda her iki SIM kartı da aynı anda aktif olarak kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar her iki cep telefonu numaralarına ait mesaj ve aramaları aynı anda görebiliyorlar. Nokia C2-00 cep telefonunda birinci SIM kartı bataryanın altına yerleştirilirken ikinci SIM kart değiştirilebilir olarak SIM kart yuvasında bulunuyor.

  [​IMG]

  Nokia'nın şarj ve dinamo kısmından oluşan yeni Bisiklet Şarj Cihazı Kiti elektriğe ulaşmanın zor olduğu yaşam koşullarında cep telefonunun kolaylıkla şarj edilmesini sağlıyor. Şarj işlemine çevreci ve ekonomik bir çözüm getiren Nokia Bisiklet Şarj Cihazı 2010'un dördüncü çeyreği içerisinde telefonseverlerin kullanımına sunulacak.

  [​IMG]

  Bisiklet Şarj Cihazı
  Telefon sahipleri artık bisiklet şarj cihazını kullanarak Nokia cep telefonları ile çok daha özgür hareket edebilecekler. Tüm dünyada yaygın bir ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler Nokia Bisiklet Şarj Cihazı sayesinde bundan böyle cep telefonlarının şarj edilmesinde de kullanılabilecek. Nokia Bisiklet Şarj Cihazı elektriğin olmadığı bölgelerde cep telefonlarının şarj edilmesinde hem ekonomik ve hem de çevreci bir çözüm getiriyor.

  [​IMG]

  Nokia C2-00 telefon incelemesi ve satış fiyatı
  Ekonomik bir model olan Nokia C2-00 cep telefonu vergiler ve ekstra harcamalar hariç 45 Euro civarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Nokia C2-00 cep telefonunun yılın dördüncü çeyreği sonuna doğru raflardaki yerini alması bekleniyor
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nokia Özellikleri Resimleri Forum Tarih
Nokia C6-01 özellikleri resimleri Nokıa 20 Aralık 2012
Nokia C5-03 Özellikleri ve Fiyatı Resimleri Nokıa 6 Aralık 2011
Nokia Ace Özellikleri resimleri fiyatı Nokıa 5 Ekim 2011
Nokia N10 Özellikleri Resimleri Nokıa 19 Eylül 2011
Nokia E6 Özellikleri Resimleri Nokıa 24 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş