Nokia C1-01 Özellikleri ve Resimleri

'Nokıa' forumunda DeMSaL tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Nokia C1-01 Özellikleri ve Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia C1-01 Hakkında - Nokia C1-01 Özellikleri - Nokia C1-01 Cep Telefonu - Nokia C1-01 Teelfon Tanıtım  Nokia, Kenya'nın başkenti Nairobi'de düzenlenen bir basın konferansında en son C-Serisi modellerinin C1 model ismini takip eden üç yeni cep telefonunu tanıttı. Tanıtılan yeni modeller arasında 2010'un dördüncü çeyreğinde piyasalara sunulması planlanan çift SIM kartlı yeni Nokia C2 de yer alıyor. Nokia bu basın toplantısında, elektriğin sınırlı olduğu kesimlerde yaşayan kullanıcılar için alternatif bir şarj çözümü sunan Nokia Bisiklet Şarj Cihazı Kiti'ni de tanıttı. Yeni tanıtılan cep telefonu modelleri içerisinde en ekonomik olanlardan birisi de Nokia C1-01.

  [​IMG]

  C1-00 ve C2-00 modellerinin aksine Nokia C1-01 cep telefonunda çift SIM kart desteği bulunmuyor. Nokia'nın microSD uyumlu en hesaplı modeli olan Nokia C1-01 cep telefonu 32 GB'a ulaşan bellek genişlemesi sayesinde şarkı, fotoğraf ve diğer içeriklerin rahatlıkla taşınmasını sağlıyor. Nokia C1-01 cep telefonunun dikkat çeken diğer önemli özellikleri arasında kendine özgü tasarım çizgileri, heyecan veren göz alıcı renkleri, parlak renkli ekranı, GPRS ile internete erişim ve VGA çözünürlüklü kamera ile fotoğraf ve video film kaydetme fonksiyonları yer alıyor.

  [​IMG]

  Nokia C1-02 pil ömrü
  Nokia C1-01 cep telefonu sahipleri altı haftaya varan stand-by bekleme süresi elde ediyorlar. Bu süre Nokia cep telefonlarında en yüksek stand-by süresi olarak dikkat çekiyor. Nokia C1-01 cep telefonunun dikkat çeken diğer özellikleri ise el feneri fonksiyonu, canlı ekran renkleri, FM radyo alıcı ve standart kulaklık girişi.

  [​IMG]

  Bisiklet Şarj Cihazı
  Telefon sahipleri artık bisiklet şarj cihazını kullanarak Nokia cep telefonları ile çok daha özgür hareket edebilecekler. Tüm dünyada yaygın bir ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler Nokia Bisiklet Şarj Cihazı sayesinde bundan böyle cep telefonlarının şarj edilmesinde de kullanılabilecek. Nokia Bisiklet Şarj Cihazı elektriğin olmadığı bölgelerde cep telefonlarının şarj edilmesinde hem ekonomik ve hem de çevreci bir çözüm getiriyor.

  [​IMG]

  Nokia C1-01 incelemesi ve satış fiyatı
  Ekonomik bir model olan Nokia C1-01 cep telefonu vergiler ve ekstra harcamalar hariç 39 Euro civarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Nokia C1-01 cep telefonunun yılın dördüncü çeyreği içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor
   

Bu Sayfayı Paylaş