Nokia C1-00 Özellikleri ve Resimleri

'Nokıa' forumunda DeMSaL tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Nokia C1-00 Özellikleri ve Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nokia C1-00 Hakkında - Nokia C1-00 Özellikleri - Nokia C1-00 Cep Telefonu - Nokia C1-00 Teelfon Tanıtım  Nokia, Kenya'nın başkenti Nairobi'de düzenlenen bir basın konferansında en son C-Serisi modellerinin C1 model ismini takip eden üç yeni cep telefonunu tanıttı. Tanıtılan yeni modeller arasında 2010'un dördüncü çeyreğinde piyasalara sunulması planlanan çift SIM kartlı yeni Nokia C2 de yer alıyor. Nokia bu basın toplantısında, elektriğin sınırlı olduğu kesimlerde yaşayan kullanıcılar için alternatif bir şarj çözümü sunan Nokia Bisiklet Şarj Cihazı Kiti'ni de tanıttı. Yeni tanıtılan cep telefonu modelleri içerisinde en ekonomik olanlardan birisi de Nokia C1-00.

  [​IMG]

  Nokia'nın C1 serisinin en ekonomik ve hesaplı modeli olan Nokia C1-00 vergiler ve diğer harcamalar hariç 30 Euro fiyat etiketine sahip. Nokia C1-00 modeli aynı zamanda Nokia'nın çift SIM kart çözümüne sahip ilk cep telefonu olma özelliği taşıyor.

  [​IMG]

  Nokia C1-02 pil ömrü
  Nokia C1-00 cep telefonu sahipleri altı haftaya varan stand-by bekleme süresi elde ediyorlar. Bu süre Nokia cep telefonlarında en yüksek stand-by süresi olarak dikkat çekiyor. Nokia C1-00 cep telefonunun dikkat çeken diğer özellikleri arasında el feneri fonksiyonu, canlı ekran renkleri, FM radyo alıcı ve standart kulaklık girişi yer alıyor.

  [​IMG]

  Bisiklet Şarj Cihazı
  Telefon sahipleri artık bisiklet şarj cihazını kullanarak Nokia cep telefonları ile çok daha özgür hareket edebilecekler. Tüm dünyada yaygın bir ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler Nokia Bisiklet Şarj Cihazı sayesinde bundan böyle cep telefonlarının şarj edilmesinde de kullanılabilecek. Nokia Bisiklet Şarj Cihazı elektriğin olmadığı bölgelerde cep telefonlarının şarj edilmesinde hem ekonomik ve hem de çevreci bir çözüm getiriyor.

  [​IMG]

  Nokia C1-01 incelemesi ve satış fiyatı
  Ekonomik bir model olan Nokia C1-00 cep telefonu vergiler ve ekstra harcamalar hariç 30 Euro civarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Nokia C1-00 cep telefonunun yılın üçüncü çeyreği içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nokia Özellikleri Resimleri Forum Tarih
Nokia C6-01 özellikleri resimleri Nokıa 20 Aralık 2012
Nokia C5-03 Özellikleri ve Fiyatı Resimleri Nokıa 6 Aralık 2011
Nokia Ace Özellikleri resimleri fiyatı Nokıa 5 Ekim 2011
Nokia N10 Özellikleri Resimleri Nokıa 19 Eylül 2011
Nokia E6 Özellikleri Resimleri Nokıa 24 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş