Noel Baba'yı Oynadı, Noel Gecesi Oğlu Oldu!

'Magazin Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Noel Baba'yı Oynadı, Noel Gecesi Oğlu Oldu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yılmaz Erdoğan, Sıradışı Bir Yıl Geçirdiğini Söyledi.

  [​IMG]

  tv8'de Oktay Kaynarca ve Zara'nın sunduğu 'Salı Sefası' programına konuk olan Erdoğan, "Sıradışı bir yıl geçiriyorum hayatımda, her açıdan. Galiba insanın hayatındaki en güzel yılları bunlar olsa gerek" diye konuştu.

  2009'un son günlerinde Neşeli Hayat filmiyle gündeme gelen ve çok büyük övgüler alan Yılmaz Erdoğan, 2010'a bu neşeli başlangıçla birlikte bir noktaya daha dikkat çekti.

  Erdoğan, "Bu yıl, bir filmde ben Noel Baba'yı oynuyorum. Noel gecesi oğlum oluyor gibi bir takım, insanları güldürecek tatlar, hareketler oluyor" diye konuştu.

  Belçim Erdoğan'dan bir oğlu dünyaya gelen ve 2. kez baba olan Yılmaz Erdoğan, özel hayatındaki bu güzellikler dışında filmin de her yönüyle ilginç olduğunu vurguladı.

  Bazı filmlerde ne olacağını öngörmesine karşın Neşeli Hayat'ta böyle bir öngörüde bulunamadığını ifade eden Erdoğan, "Sadece, buradan gidersek biz doğru film çıkarırız dedim. Belki de bu filmin diğer filmlerden en bariz farkı, benim oyuncu olarak çok merkezde olduğum ve daha derin bir karakteri detayıyla oynama fırsatı bulmam" ifadesini kullandı.
   

Bu Sayfayı Paylaş