'Nobre olsa liderdik'

'Beşiktaş' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 8 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. 'Nobre olsa liderdik' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  “Nobre sakatlanmasaydı takım farklı yerde olurdu” diyen eski yönetici Hüsnü Güreli´ye Başkan destek verdi: Kesinlikle haklısınız Ama konu sağlık olunca yapacak şey kalmıyor.

  [​IMG]


  Ankaraspor karşılaşması,için Başkent’e giden Beşiktaş’ın uçağında eski bir dost vardı: Hüsnü Güreli Kara Kartal’ın 100 yılında genel sekreterlik,görevini üstlenen Güreli ile Başkan Yıldırım Demirören yolculuk sırasında dertleştiler Nobre’nin durumuna üzüldüğünü belirten Güreli “Çok sıkıntı verici bir olay. Bence eğer Nobre olsaydı bugün takım çok,farklı yerde olurdu. Liderlik koltuğunda biz oturuyorduk Son durumu nedir” diye sordu.

  ‘Kilidi açan bir oyuncu’

  Hüsnü Güreli’ye hak veren Başkan Yıldırım Demirören “Kesinlikle haklısınız Nobre konusunda büyük talihsizlik yaşıyoruz. Ancak konu sağlık olunca,yapacak fazla,bir şey de kalmıyor. Elbette Nobre takımımız için çok önemli bir faktör ve oyunun sıkıştığı anlarda maçı çevirebilen isimlerden biriydi. En kısa sürede aramıza dönmesini umuyoruz. Belindeki ağrıların,azalmadığını öğrendik. Daha kupa finaline bir hafta var ve finalde oynamasını diliyoruz” dedi. Bu arada İbrahim Üzülmez’le de selamlaşan Güreli “2000 yılında Gaziantepspor Başkanı Celal Doğan ile pazarlığı ben yapmıştım ve 4 milyon Dolar’a seni transfer etmiştik Bravo İbrahim! Bu kadar hoca değişti zaman geçti,oyuncular geldi geçti ama sen hala oynuyorsun Performansını umarım şampiyonlukla taçlandırırsın” diyerek moral verdi.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş