Nike Gözlük koleksiyonu Türkiye'de

'Populer markalar & Moda' forumunda Fatma tarafından 21 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Nike Gözlük koleksiyonu Türkiye'de konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  [​IMG]
  Nike Gözlük Koleksiyonu Türkiye'de.

  Dünyanın en büyük gözlük üretici gruplarından Amerikan firması Marchon tarafından üretilen Nike gözlükleri 2008 yılının Ekim ayı itibari ile Emko Optik distribütörlüğünde Türkiye’de satışa sunuldu…
  Dünyanın en büyük ve en çok tanınan spor markası olan Nike yeni gözlük modelleri ve teknolojileri ile dikkat çekiyor. Hafif ve ince yapısıyla konforlu bir kullanım sunan Nike sporculara yönelik geliştirdiği gözlük koleksiyonunda yer alan teknik ekipmanları ile de adından söz ettirmekte. Nike gözlük koleksiyonunda Magnezyum kol yapısı Fresco Titanium Nike Vision camları kullandığı teknolojilerden sadece birkaçı olup ürünlerin birçoğu sporcuların performanslarını arttırmaya yönelik olarak geliştiriliyor.
  Dünyaca tanınmış atletlerden Luis Xiang Darold Williamson Naman Keita Paula Radcliff Nike’ın özel olarak üretilmiş koşu serisini kullanırken ünlü golf ustası Tiger Woods ise Nike’ın golf serisini tercih etmekte.
  Nike Eyewear uzun yıllardan beri teknolojik anlamda inanılmaz gelişim gösteren sportif aktivitelerin içersinde yer almaktadır. Nike prestij kalite ile sportif ruh ve konforu bir arada sunan marka olmaya devam etmektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nike Gözlük koleksiyonu Forum Tarih
Fenikelilerin ticari amaçla yaptıkları denizcilik faaliyetlerinin kültürel sonuçları olmuş mudur? Sorular ve Cevaplar 10 Ekim 2016
Acil Tıp Teknikerliği Bölümü ve İş İmkanları Nelerdir Meslekler Rehberi 5 Eylül 2013
Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği Bölümü Hakkında Bilgiler Meslekler Rehberi 5 Eylül 2013
Ameliyathane Teknikerliği Bölümü ve İş İmkanları Nelerdir Meslekler Rehberi 5 Eylül 2013
Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri Nedir Meslekler Rehberi 30 Ağustos 2013

Bu Sayfayı Paylaş