Nihat Başakar İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Nihat Başakar İlköğretim Okulu Altındağ Ankara konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nihat Başakar İlköğretim Okulu Hakkında - Nihat Başakar İlköğretim Okulu Tanıtım - Nihat Başakar İlköğretim Okulu Resimleri - Nihat Başakar İlköğretim Okulu İletişim


  VİZYON

  İstiyoruz ki;
  Her birey kendi çıkarı kadar toplumun çıkarlarını da düşünsün. İnsanlar, çevresindekilere samimi, sevgi ve saygı dolu ilişkilerle yaklaşsın. Bütün öğrencilerimiz kendini iyi tanıyarak, başaracağı mesleği seçsin ve bu mesleğini hoşlanarak yapsın. Her öğrencimiz ve mezunumuz eğitim hakkını sonuna kadar kullansın. Bireyler ilgili oldukları alanlarda kendini gerçekleştirebilsin. Ailede ve yaşanan çevrede psikolojik ve fiziksel şiddet yaşanmasın. İnsanlar doğal kaynakları kullanırken israfa yönelmesin. Teknoloji ve bilim insanlara zarar verecek şekilde kullanılmasın.


  MİSYON

  Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; yapıcı, yaratıcı, hoşgörülü olacaklar; insan hak ve özgürlüklerini bilecek ve bunlara saygı göstereceklerdir. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; yeniliklere ve değişime açık bir düşünce yapısıyla, gelişen teknolojiyi yaşam boyu öğrenmede kullanacaklar. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; çok yönlü düşünecek, sosyal bireyler olacaktır. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; kendini rahatlıkla ifade edebilecek, iletişime açık, bilgiye ulaşma yollarını bilen, özdenetime sahip yetişecekler. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; yaşamlarında ayrımcılığa ve kayırmacılığa yer vermeyecekler. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; toplumumuzun kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını ve milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan bireyler olarak yetişecekler. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz; zihinsel, duygusal ve bedensel yönden dengeli ve sağlıklı bireyler olarak yetişecektir.

  BAŞARILARIMIZ
  1. 2005-2006 Türkiye Genç Kızlar 35 Kg. Teakwondo Türkiye Beşinciliği,
  2. 2002-2003, 2003-2004, 2004-2005, 2005-2006 Öğretim Yıllarında Ankara İlinde düzenlenen teakwondo karşılaşmalarında İl birincilikleri, ikincilikleri ve üçüncülükleri,
  3. 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılında, 3 öğrencimiz Anadolu Lisesini, 20 öğrencimiz Anadolu Meslek Liselerini kazanmıştır.
  4. 10.01.2007 tarihinde Altındağ İlçesi'nde düzenlenen "Seviye Tespit Sınavı" nda Altındağ 5. Nolu Eğitim Bölgesinde, 5. 6. 7. sınıflarda okulumuz öğrencileri birinci olmuştur.

  İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
  İL MERKEZİNE UZAKLIK
  Kızılay'a 12 Km. Ulus'a 10 Km. uzaklıktadır.
  İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
  Altındağ'ın merkezine 9 Km. uzaklıktadır.
  YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ

  Bölgemiz sürekli olarak diğer illerden göç almaktadır. Gecekondu bölgesi olup modern yapılaşma süreci yeni yeni başlamaktadır. Okulumuz sosyo ekonomik açıdan alt gelir gurubuna hitap etmektedir. Öğrencilerimizin ve bölgemiz insanlarının sosyal-kültürel ve sportif etkinliklerde bulunabilecekleri alanlara ihtiyaçları bulunmaktadır.

  NİHAT BAŞAKAR İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
  OKUL KODU
  252975
  OKUL MÜDÜRÜ
  Hasan ÜLKERİM
  TELEFON
  0.312. 376 58 19
  FAKS
  0.312. 376 56 42
  E-POSTA
  252975@meb.gov.tr
  WEB ADRESİ

  ADRES
  Başpınar Mah. 3. Cad. No: 42
  Altındağ / ANKARA

  kaynak:webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nihat Başakar İlköğretim Forum Tarih
Arif Nihat Asya Kimdir, Arif Nihat Asya'nın Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 2 Ocak 2013
Arif Nihat Asya'nın Şiirleri Şairlerimiz Ve Şiirleri 2 Ocak 2013
Arif Nihat Asya'nın Bayrak Şiiri Şairlerimiz Ve Şiirleri 2 Ocak 2013
Arif Nihat Asya'nın Naat Şiiri Şairlerimiz Ve Şiirleri 2 Ocak 2013
Arif Nihat Asya'nın Fetih Marşı Şiiri Şairlerimiz Ve Şiirleri 2 Ocak 2013

Bu Sayfayı Paylaş