Niğde Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Niğde Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Niğde Üniversitesi bahar şenlikleri - Niğde Üniversitesi bahar şenliği - 2010 bahar şenliği - 2010 bahar şenlikleri - 2010 üniversite bahar şenlikleri


  Şenliklerde Funda Arar’ın yanı sıra sahne alan Ziynet Sali, Selahattin Alpay ve düzenlenen Urfa Sıra bu yıl Niğdelileri coşturacak.

  Niğde Üniversitesi 9. Bahar Şenliklerini bu yıl 10 -14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek, şenliğe ünlü sanatçı Funda Arar vereceği konserle renk katacak.

  Şenliklerde Funda Arar’ın yanı sıra sahne alan Ziynet Sali, Selahattin Alpay ve düzenlenen Urfa Sıra bu yıl Niğdelileri coşturacak.

  Üniversitenin halkla bütünleşmesini sağlamak ve öğrenciler arasındaki kaynaşmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen şenliklerin çeşitli etkinliklerle devam etmesi planlanırken, yetkililer, Üniversitenin başarısının ve gelişmişliğinin sadece vermiş olduğu eğitimle değil, bu tür sosyal faaliyetlere verdiği önem ve sunduğu olanaklarla da ölçüldüğünü ifade etti. Bahar şenliklerini her geçen yıl daha coşkulu bir şekilde gerçekleştirmek amacında olduklarını dile getiren yetkililer, “ Bu nedenle bu yılki şenliklerde çok daha renkli ve kapsamlı aktivitelere yer verdik. Bu tür etkinliklerle Üniversite-kent daha da bütünleşecektir” dediler
   

Bu Sayfayı Paylaş