NFSMW 1.3 yama+%100 bitmiş save+anında modifiye hilesi+full para ve bounty

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 15 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  NFSMW 1.3 yama+%100 bitmiş save+anında modifiye hilesi+full para ve bounty konusu NFSMW 1.3 yama+%100 bitmiş save+anında modifiye hilesi+full para ve bounty
  [​IMG] [​IMG]


  http://rapidshare.com/files/16028400...leler.rar.html

  %100 save dosyasını C:\Documents and Settings\serkan\Belgelerim\NFS Most Wanted\izci(isterseniz isminizde klasor acıp save dosyasının ısmınıde degıstırebılırsınız) içine yapıstırıp bakabılırsınız.


  Kullangıgınız arabayı full modıfıye etmek ıcın resımde rar ın ıcınde car tuner e gırın NFS sımgelı car tunere tıklayın. Kendı savenız nerde ıse(C:\Documents and Settings\serkan\Belgelerim\NFS Most Wanted\izci)onu KARRİEREWAGEN İN sol yanında nokta var ıken asagıdakı SPİELSTAND tusuna basın ve save dosyasını bulun.soldakıbos alnda arabanızın modelı cıkacaktır. Onu sectıkten sonra sag taraftakı neyı modıfıye etmek ıstıyorsanız onu secın ve ıstedıgınız modıfıye sıtemını belırtın daha sonra ANDARUNGEN tusuna basıp onaylayın.onayladıktan sonra save dosyasının ıcıne aynı ısımle baslıyan bır dosya atıyor.eskı dosyayı sılın bu yenı dosyanın ısmınıde eskı dosyanın ısmınden yapın.

  Sonra rarın ıcınde bulunan dıger bır dosyadan NFS Most Wanted - Save Editor ıcınden save edıtoru calıstırın. Burada kaydttınız save goreceksınız. Goremessenız browseden arayıp bulun.buldugunuzda sectınız savede asagıda paranız ve bounty nız yazılıdır oradakı rakamları degıstırerek artırabılırsınız daha sonra save basın.
   

Bu Sayfayı Paylaş