New York Moda Haftası Luca Luca Defilesi

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  New York Moda Haftası Luca Luca Defilesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  New York Moda Haftası Luca Luca Defilesi

  ABD'nin New York Kentinde İki Gün Önce Başlayan New York Moda Haftası Çerçevesinde Düzenlenen Luca Luca Defilesi Büyük İlgi Gördü.

  [​IMG]

  Yıldız Yüksek Blackstone'un genel müdürlüğünü yürüttüğü İtalyan markası Luca Luca, 150 parçadan oluşan 2010 yaz modası koleksiyonunu New York'ta düzenlediği bir defileyle tanıttı.

  Aralarında New York Başkonsolosu Mehmet Samsar ve eşi Feruze Samsar ile ünlü pop şarkıcısı Tarkan'ın da bulunduğu kalabalık bir seyirci topluluğunun izlediği defilede, yaklaşık 6 ay sonra mağazalarda satışa sunulmaya başlayacak modeller sergilendi.

  Luca Luca'nın Genel Müdürü Yıldız Yüksek Blackstone defile sonrası yaptığı açıklamada, 10 yıldır New York moda haftasına katıldıklarını ve gelecek yılın moda renklerinin insanları mutlu eden açık renklerden oluştuğunu söyledi.

  Defilelerini tanıdıkları olan kimi Amerikalı ve Türk ünlülerin de izlediğini kaydeden Yıldız Yüksek Blackstone, gelecek senenin moda giysilerinin vücut hatlarını belli eden ve vücuda oturan kumaşlardan dikildiğini, gece elbiselerinin ise canlı renklere sahip uçuşan ve şifon kumaşlardan hazırlandığını ifade etti.

  Tarkan da, her yıl Luca Luca'nın çekimlerini ve defilelerini izlemeye geldiğini belirterek, ''şansıma New York da yağmurlu, havalar kötü ama hem iş hem de gezi için New York'tayım'' diye konuştu.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - York Moda Haftası Forum Tarih
Ünlü Markalar Newyork'ta 2010 İlkbahar - Yaz Moda Haftasında Buluştu . Populer markalar & Moda 5 Ekim 2009
New York Moda Haftası 2010 Yaz Kreasyonu Populer markalar & Moda 17 Eylül 2009
New York Moda Haftası 2009 Populer markalar & Moda 20 Temmuz 2009
_Barbie New York Moda Haftası’nda_ Populer markalar & Moda 23 Şubat 2009
Newyork Moda Haftası 09 İlkbahar Populer markalar & Moda 30 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş