NetVideoHunter Firefox Video Sitelerinden Video İndirme Programı

'M-N' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  NetVideoHunter Firefox Video Sitelerinden Video İndirme Programı konusu NetVideoHunter 1.3

  Boyut : 67 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : NetVideoHunter

  [​IMG]

  Tanıtım:
  NetVideoHunter Firefox internet tarayıcısı için geliştirilmiş video paylaşım sitelerinden video indirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir eklentidir.

  NetVideoHunter, bir video paylaşım sitesinde video izlemeye başladığınız zaman video adresini otomatik olarak algılayarak listesine dahil eder ve videoyu bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

  Eklenti yüklendikten sonra tarayıcınızın durum çubuğunda simge ile belirtilir ve simge yanında algılanan video sayısı belirtilir. Bu simgeye tıklayarak açacağınız pencerede sol panelde yakalanan videolar liste halinde görüntülenir.

  Listedeki videoların yanında iki tane düğme bulunmaktadır. Bunlardan Play olanına tıkladığınız zaman sağ panelde ilgili video oynatılmaya başlanır. Download düğmesine tıklayarakta video dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Tek tek indirme yapabileceğiniz gibi çoklu seçim yaparak bir seferde birden çok video dosyasının indirilmesini sağlayabilirsiniz.

  Kurulum:
  İnternetten kurulum: Firefox tarayıcısı ile indirme linkine tıkladığınızda adres çubuğunun altında uyarı satırı belirirse izin ver dedikten sonra açılan pencerede 5 saniyelik geri sayımı bekledikten sonra Şimdi kur tuşana tıklayınız.
  Bilgisayardan kurulum: Eğer farklı bir tarayıcı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz eklentiyi daha sonradan bilgisayarınızdan kurmak isterseiniz Firefox tarayıcısını açtıktan sonra Dosya menüsünden Aç'a tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınızdan seçip, 5 saniye geri sayımı bekledikten sonra Şimdi Kur'u tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Firefox tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

  NetVideoHunter 1.3
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - NetVideoHunter Firefox Video Forum Tarih
Firefox Geçmişini Silmek Resimli Mozilla Hakkında Her şey 12 Eylül 2012
Firefox Flash Player Sorunu Mozilla Hakkında Her şey 12 Eylül 2012
Mozilla Firefox Eklenti Kaldırma Sorunu Mozilla Hakkında Her şey 11 Eylül 2012
Mozilla Firefox Kısayol Tuşları Nelerdir Mozilla Hakkında Her şey 11 Eylül 2012
Mozilla Firefox Tema Değiştirme Mozilla Hakkında Her şey 13 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş