Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 15 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Kuşadası'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Resimleri - Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu
  Tarihçe

  Okulumuzu İlçemizde yaşamını ve iş hayatını sürdüren Niğde ile Bor ilçesine kayıtlı Nermin Metin Akar Çiftinin girişimleri ile Devlet Vatandaş işbirliği Protokolüne göre 1999 yılında temeli atılmış olup, 2001-2002 yılında eğitim öğretime başlamıştır. ResmiAçılışı 7 Kasım 2001 yılında günün Milli Eğitim BakanıSayın Metin BOSTANCIOĞLU tarafından yapılmıştır.Çevre düzenlemesi Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul Koruma Derneği ile vatandaşların katılımları ile Yapılmıştır. Eğitim kadrosu kurucu müdürü Ramazan GERİŞ, Müdür yardımcısı Ertuğrul TABAK ile birlikte10 sınıf öğretmeni, 6 branş öğretmeni ile eğitim Öğretime başlamıştır. Yeni açılması dolayısıyla Kuşadası’nın her mahallesinden öğrenci alınarak 275 Öğrenci ile hizmete giren okulumuzda bugün itibari ile 720 öğrenci mevcuduna ulaşılmıştır.

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Aydın Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / KUŞADASI

  Adı: NERMİN METİN AKAR İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Çevreyolu Üzeri Turgut Özal Bul. Tütüncüler Sitesi Arkasi Kuşadasi

  Telefon Numarası: 2566182067

  Faks Numarası: 2566182165

  E-mail Adresi :nmetinakar@gmail.com
  Web Adresi: Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu Kuşadası Aydın


  [​IMG]  [​IMG]

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu

  [​IMG]

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu

  [​IMG]

  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu


  [​IMG]


  Nermin Metin Akar İlköğretim Okulu

  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.​
   

Bu Sayfayı Paylaş