Neo : CDDVD Takip 2.0 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Neo : CDDVD Takip 2.0 Download konusu Neo : CDDVD Takip 2.0 Download

  Sürüm : 2.0

  Boyut : 1.94 Mb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Softland Yazılım


  Tanıtım:
  NEO : CDDVD Takip, CD Arşivi sahipleri ya da CD, DVD kiralama ve satışı yapan işletmeciler için CD leri müzik, film gibi kategorilere ayırarak saklayan, planlama programıdır.

  Tamamen ücretsiz olan bu yazılımla ücretlendirmeyi istediğiniz para biriminde ayarlayabiliyor, güncel döviz kurlarını takip edebiliyorsunuz.
  Girmiş olduğunuz barkod numarası, film adı, yılı gibi bilgilerden herhangi birini yazarak istediğiniz kayıta kolayca ulaşabiliyorsunuz.
  Yapmış olduğunuz kayıtlara yeni bilgi ekleyebilir ya da var olan bilgileri değiştirebilirsiniz.

  Program, ünlü film yapım firmalarının ve filmlerle ilgili çıkan son haberlerin bağlantılarını içeriğinde bulunduruyor.
  Eklediğiniz müşterileri adı, telefonu ya da üye adı bilgilerinden herhangi birini girerek görebiliyorsunuz.

  Programın yedekleme özelliği sayesinde, bilgilerinizi kolayca diskete ya da başka bir birime yedekleyebilirsiniz.

  Program ile müzik CD'si, albüm kaset, VCD, DVD, DIVX, HD DVD VE BLU-RAY ve aksesuar işlemlerini yapabiliyorsunuz.

  Üretici Açıklaması :
  Müşterileriniz hakkında daha fazla detay

  Kayıt ettiğiniz müşterilerinizin bilgilerini, müşterinize ait veresiye durumunu ve müşterinizden alınan emanetleri görebilme şansı ve o müşterinizin üzerine sizin tarafınızdan belirlenmiş yüzdelik ıskonto indirim imkanı sağlayabilirsiniz.

  Ürünlerinizi yakından inceleyin

  Bugüne kadar kiraladığınız ürünlerin hangi müşterilere; ne zaman kiralandığını, ne zaman teslim edildiğini, kaç defa kiralandığını ve stok durumunu detaylı bir şekilde görebilir ve ürünlerinize ait analiz yapabilirsiniz.

  Tanımlamalar ile programınızı özelleştirin

  Yapımcılar, Yönetmenler ve Oyuncular:

  Ürününüze ait hangi yapımcı, hangi yönetmen ve hangi oyuncular oynadığını kayıt, sorgulama vb. işlemler sırasında sorgulayabilir ve görebilirsiniz. Yapımcı, yönetmen ve oyuncuları bu kısımdan ekleyip çıkarabilirsiniz.

  Kod veya barkot üzerinden ürün kiralayın

  Ürünlerinizi kiralamak için ürün üzerindeki kod veya barkot'u girerek ürünlerinizi müşterilerinize daha hızlı bir şekilde kiralar ve bu sırada müşterinize ait Müşteri bilgilerini, Kiraladığı ürün listesini, Bulunan ürün listesini ve veresiye (Bakiye) bilgilerini görebilirsiniz. Kiralama ücretinin şimdi veya ürün teslimatı sırasında tahsil edilebileceğini seçebilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız ürün karşısında emanet seçerek ürünlerinizi güven altına alabilirsiniz.

  Kod veya barkot üzerinden ürün alın

  En kapsamlı özelliklerinden biri olan kod - barkot üzerinden ürün alma özelliğidir. Kiralamış olduğunuz ürünlerinizi teslim alırken hangi müşteriye kiralandığını, ürün bilgilerini, emanet bilgilerini, kaç gün kiralandığını ve ödeme seklini rahatlıkla öğrenebilir ve müşterinize ait Müşteri bilgilerini, Kiraladığı ürün listesini, Bulunan ürün listesini ve veresiye (Bakiye) bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca iade aldığınız ürünlerin ücretini hemen tahsil edebilir veya müşterinin veresiye hesabına aktarabilirsiniz. Bu esnada eğer müşterinizden ürün kiralama sırasında emanet almış iseniz karşınıza çıkacak olan emanet uyarı ekranından emaneti iade edebilirsiniz.

  Kod veya barkot üzerinden ürün satın

  Bu program ile ürünlerinizi sadece kiralama değil satma işlemine sahipsiniz. Ürünlerinizi kod veya barkot üzerinden peşin veya herhangi bir müşterinizin veresiye hesabına aktarabilirsiniz.
  Ürünlerinizi veya müşterilerinizi sorgulayın

  CDDVD Takip' in üstün özelliklerinden biride sorgulama bölümüdür. Ürünlerinizi Ürün adı, medya, tür, yapımcı, yönetmen, başrol oyuncu ve yardımcı oyuncu kriterlerine göre ayrı ayrı veya hepsini birden sorgulayabilir ve sorguladığınız ürünler işletmenizde mi? yoksa kirada mı? Olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürün geçmişinden ürünü kimin ve daha önceden kimlerin kiraladığını görebilirsiniz. Müşteri sorgulama bölümünde ise müşteri unvanına göre arama yapabilir ve müşterinize ait müşteri bilgilerine, bulunan emanete, indirim ıskontosuna kiraladığı ürün listesine, bulunan ürün listesine ve veresiye (Bakiye) listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Müşterilerinizin veresiye hesaplarını takip edin

  BETA

  Veresiye modülü sayesinde müşterilerinize özel veresiye hesaplarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Bu ekranda seçili müşterinize veresiye ekleyebilir, ödeyebilir veya silebilirsiniz. Müşterinin kişisel bilgileri, kiraladığı ürünlerin ve satın aldığı ürünlerin miktarları hakkında size detaylı bir bilgi verir. Bu modül sayesinde veresiye defterine gerek kalmadan veresiyelerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

  İşletmenizin kasa hesaplarını kontrol edin

  Ürün kiralama, ürün alma ve ürün satış esnasında yapılan ödemeler kasa işlemlerine otomatik olarak geçer. Kasa işlemleri, isletmenizde yapılan günlük, iki tarih arası ve kullanıcı hesaplarına yönelik size detaylı bir bilgi verir. Sizin ya da isletmenizde çalışanların yaptığı ürün kiralama, ürün alma, ürün satış ve giren - çıkan parasal işlemleri de ayrıntılı olarak da listeleyerek işletmenizde dönen parasal hesapları detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz listenizi yazıcınızdan raporlar halinde alabilirsiniz.

  Ayrıca programın küçük boyutuyla sistemi rahatsız etmemesi, Türkçe ve ücretsiz olması da kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

  B>Not :Yazılımın çalışması için gerekli olan BDE Admin aracının yüklemesini buraya tıklayarak yapabilirsiniz.  [​IMG]


  Neo : CDDVD Takip 2.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CDDVD Takip Download Forum Tarih
Birbirini takip eden olaylarda neden sonuç ilişkisi nasıl kurulur kısaca Konu Dışı Başlıklar 30 Eylül 2014
Öndeki Arabayı Takip Kuralları Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 23 Ocak 2013
Takipne ne demektir? Genel Sağlık 23 Ekim 2012
Trafikte Takip Mesafesi Kaçtır Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 23 Ekim 2012
Trafikte Takip Mesafesi Ne Demektir? Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 15 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş