Ne çok sevmi$tim seni,

'Şiirler' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 14 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Ne çok sevmi$tim seni, konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Ne çok sevmi$tim seni,
    Ve ne çok seviyorum haLa seni..
    Gerçekten söyLesene sevqiLi..
    Sende sevdin mi beni..
    Bakı$Larımı özLediqin oLuyor mu meseLa, yada sözLerimi...
    Yanında oLduqum anLarı hasretLe hatırLıyor musun sende benim qibi..
    Ve onLar,
    Ya$ayacaqımız qüzeL anLar senin kar$ına da dikiLip korkak diye baqırıyor mu saqır edercesine kuLakLarını?
    Hiç biLmediqimiz,iki ayrı yerde ya$arken kendi kendimize
    Ve beLki de hiç tanımayacakken birbirimizi,
    Bir yerLerde biriLeri sanki can sıkıntısından hareket ettirdi üzerinde ya$adıqımız camdan oyuncaqını da;
    birbirine dü$tü yürekLerimiz ansızın bir nisan sabahı uyandıqımızda uykumuzdan. .
    Ve o Nisan sabahı ba$Ladı her $ey bir bir kurquLanmaya sanki.
    Sanki veriLen qeçici ve kısa mutLuLuqun ardından çörekLenen o büyük hüzün içindi her $ey ..
    Ve sanki her $ey , $imdi boynumda ; tam da senin öptüqün yerdeki bir damLa qözya$ı içindi kim biLir...
    Kim biLir kimdi, birbirimizi buLmamızı saqLayan ve tekrar ayıran bir cani edasında...

RüzqarLarLa uçup qitti unutuLdu $arkımız.
    Ve kim biLir ,
    ne zaman son buLacak bizim $arkımız bu qece, bu qece hanqi saatte daLacaqım sensiz uykuma da,
    kim biLir hanqi dörtLüqün ardından atmak isteyeceqim seni yüreqime çörekLenen hüzünLe birLikte sebepsiz...

Yükleniyor...