Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]  Okulumuzun Tarihçesi

  Okulumuz binasının mülkiyeti Nazmi Topçuoğlu Vakfı'na ait olup 1963 yılında yataklı hastane olarak hizmete açılmıştır. Hastane olarak hizmet verdiği yıllarda basit ameliyatlar bile yapılıyormuş. Daha sonra uzun yıllar sağlık ocağı olarak hizmete devam etmiştir.

  Sağlık ocağı daha sonraki yıllarda doğu tarafına yapılan yeni binaya taşındı. Boş kalan okulumuz binası ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal KIRBAŞOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gösterilen gayretler sonucu üç kişiden oluşan Nazmi Topçuoğlu vakfı mütevelli Heyeti (Prof. Dr. İlhan POSTACIOĞLU, Talat MUŞKAR ve Ekrem EKER) vasıtasıyla ve Ekrem EKER ile yapılan görüşmeler neticesinde 49 yıllığına kullanımı Milli Eğitim Müdürlüğüne devredilmiş olup 14 Şubat 2000 tarihinden itibaren İncirliova Nazmi TOPÇUOĞLU İlköğretim Okulu olarak hizmete devam etmektedir.

  [​IMG]

  Okulumuz şu anda 5 sınıf öğretmeni ve 4 branş öğretmeni olmak üzere 9 öğretmen,1 okul müdürü, 1 müdür yardımcısı,1 memur, 1 hizmetli olmak üzere 13 kadrolu personeli bulunmaktadır. 4 tane branş öğretmeni diğer okullardan geçici görevle okulumuzda görev yapmaktadır.


  Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / İNCİRLİOVA

  Adı: NAZMİ TOPÇUOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: istiklal Mah. Kenan Evren Cd.No:132 incirliova Aydin

  Telefon Numarası: 2565855850

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi:Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Forum Tarih
Sandıklı Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu İncirliova Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 3 Şubat 2011
Nazmi Oğuz İlköğretim Okulu Bilgileri Karamürsel Kocaeli Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 31 Mart 2012
Nazmi İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 3 Mart 2012
Edirneli Nazmi Kimdir, Edirneli Nazmi Hayatı Biyografi & Otobiyografi 9 Ocak 2012
Nazmi Kal Kimdir - Nazmi Kal Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 5 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş