Namo WebEditor Suite 2006

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Namo WebEditor Suite 2006 konusu Program stil olarak frontpage tarzı tasarıma olanak sağlamasına rağmen kesinlikle frontpage programından daha detaylı, kullanışlı ve kolaydır. Böylece asp, php, html ve benzeri web sayfalarının tasarımında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca asp ve php gibi tasarım sırasında bilgisayara ek bir kaç program kurulmasını gerektiren sistemlerde, bu eklentilere gerek olmadan program ile tasarım yapabiliyoruz. Tabiki tasarladığımız sayfaları görüntülemek için muhakkak o eklentiler gereklidir.

  Piyasada 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu program, site tasarımı, yönetimi ve internete gönderim desteği sayesinde diğer bu tarz programlardan büyük farkla ayrılmaktadır.

  Site tasarlamasını ister kodlarla, isterseniz de görsel olarak hazırlayabilirsiniz. Şayet tasarladığınız kodlarda bir hata varsa bunu kod uyarıcı renklerinden kolayca anlayabiliyorsunuz.

  Programın kendi içerisinde hazır template'ler (hazır site şablonları) de bulunduruyor. Eğer isterseniz bu şekil templateler veya namo içerisindeki bazı hazır kodları kullanarak kolay bir şekilde tasarım yapabilirsiniz.

  Programın kendisi Site tasarımı dışında Web Canvas ve Web Utulities eklentileri ile siteleriniz üzerinde bulunan herhangi bir resim üzerinde mevcut olan yazıları tamamen kaldırmanıza veya değiştirmenize; ek bir programa ihtiyaç duymadan olanak sağlıyor.

  Kısacası bu program ile A'dan Z'ye web tasarımı yapabilir, Görsel arayüzü ile web sitenizi HTML bilginiz olmasa da görerek oluşturabilirsiniz. Ayrıca program ile birlikte gelen hazır resimleri, tuşları, grafikleri, scriptleri (senaryo) , ve animasyonları da web sitenize ekleyebilirsiniz.
  http://ftp1.namo.com/download/webedi...teEnuTrial.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Namo WebEditor Suite Forum Tarih
Namo WebEditor 8 Indir Web Programlama & Scriptler 3 Aralık 2009
Dinamometre hakkında kısaca bilgi Konu Dışı Başlıklar 18 Ocak 2017
Dinamometre cisimlerin hangi özelliğinden faydalanılarak yapılmıştır kısaca Sorular ve Cevaplar 28 Kasım 2016
Dinamometre nerelerde kullanılır kısaca Sorular ve Cevaplar 25 Mart 2014
Dinamometre'nin Kullanım Alanları Nelerdir Konu Dışı Başlıklar 25 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş