N-Gage servisine Yüklenecek oyunlar

'N-Gage & Os9x Oyunları' forumunda Siraç tarafından 2 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  N-Gage servisine Yüklenecek oyunlar konusu N-Gage servisine Yüklenecek oyunlar

  Nokia ve FISHLABS, N-Gage servisine beş ödüllü mobil oyun eklenmesi konusunda uzlaştı

  Nokia ve FISHLABS, N-Gage servisine beş ödüllü mobil oyun eklenmesi konusunda uzlaştı. Buna göre, 2009'da Powerboat Challenge™, Rally Master Pro™ ve Snowboard Hero™, 2010'da ise Galaxy on Fire™ ve Blades & Magic™ oyunları portföye eklenecek.

  Nokia, yüksek kaliteli 3D (üç boyutlu) mobil oyunlar geliştiren ve yayınlayan FISHLABS ile, N-Gage servisine yeni oyunlar eklenmesi konusunda anlaşmaya vardı. 2009'da sunulması planlanan oyunlar arasında, Powerboat Challenge™, Rally Master Pro™ ve Snowboard Hero™ yer alıyor. 2010'un başında ise Galaxy on Fire™ ve Blades & Magic™ oyunları sunulacak. Bütün oyunlar, grafik ve ses kalitesi açısından daha iyi seviyede olacak ve ek özelliklerle geliştirilecek. N-Gage uyumlu mobil telefonların güçlü multimedya yetenekleri sayesinde, FISHLABS artık çok daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

  FISHLABS CEO'su Michael Schade, konu hakkında şunları söylüyor: “Nokia ile yapılan N-Gage işbirliği, FISHLABS için kuruluşundan bu yana en önemli kilometre taşlarından biri oldu. Dünyanın en büyük mobil telefon üreticisinin pazarlama gücüyle milyonlarca cihazda oyun sunabilmek, bizim açımızdan önemli bir başarı. Yalnızca yüksek kaliteli ve yenilikçi mobil oyunlara dayanma stratejimiz, Nokia'nın N-Gage üzerinde yalnızca en iyi ürünleri satma stratejisiyle çok iyi örtüşüyor.”

  Nokia Oyun Direktörü Gregg Sauter ise şunları ifade ediyor: “FISHLABS mobil oyunlarının üstün kalitesi neredeyse efsanevi. FISHLABS sayesinde N-Gage için en iyi geliştiricilerden biriyle çalışıyor olmaktan çok memnunuz. FISHLABS'in ödüllü oyunları, özellikle çekirdek kitle oyuncular arasında son derece popüler. N-Gage platformunun üstün performansı sayesinde, hem pek çok FISHLABS hayranını kendimize çekebileceğiz, hem de N-Gage için yeni oyuncular kazanabileceğiz.”

  FISHLABS hakkında
  FISHLABS, yüksek kaliteli 3D (üç boyutlu) oyunlar geliştiren ve yayınlayan lider bir firma. 2004 yılında kurulan FISHLABS, 20'yi aşkın üst uç mobil oyun geliştirdi. Şirketin Hamburg'daki merkezinde 30 kişilik bir ekip çalışıyor. FISHLABS'in mobil oyun portföyünde, Galaxy on Fire™, DEEP™, Blades & Magic™, Rally Master Pro™ ve Snowboard Hero™ gibi pek çok ödüllü orijinal IP; ayrıca, Glu firması için V-Rally® 3D, THQ firması için Star Wars™ – Imperial Ace 3D, Infospace firması için Tony Hawk's Downhill Jam™ (Activison lisansı) ve Gladiator™ gibi, tanınmış iş ortaklarına yönelik AAA markalar bulunuyor. FISHLABS'in 3D mobil oyunlarının yüksek kalitesi, Pocket Gamer Analysis tarafından verilen “En İyi Mobil Oyun 2008” (Rally Master Pro™) ve “En İyi Üçüncü Mobil Oyun 2008” (Snowboard Hero™) gibi ödüllerle kendini gösteriyor. FISHLABS, aynı zamanda MobileGamesDB tarafından 2008 yılında “En İyi Mobil Oyun Geliştirici” seçildi.

  Yaklaşık 300 farklı Java™ ve BREW™ cihazının yanı sıra iPhone™ ürününü de destekleyen, yüksek performanslı, platform bağımsız oyun motoru ABYSS® sayesinde, FISHLABS'in oyunları, mobil oyun alanında bugüne kadar görülmemiş bir kalite sunuyor. FISHLABS'in 3D mobil oyunları, dünya genelinde T-Mobile, Vodafone, O2, Orange, 3, Telefonica, Cingular, Sprint ve Verizon gibi 160'tan fazla tanınmış ağ sağlayıcı tarafından dağıtılıyor. Oyunlara, doğrudan www.fishlabs.net adresinden de ulaşılabiliyor.

  Şirket, Temmuz 2008'den bu yana, mobil telefon oyunu topluluğuna myFISHLABS'i sunuyor. Burada kullanıcılar, fiyat avantajları, daha kolay ödeme, ek özellikler, kredi komisyonları, yükseltmeler, ayrıca diğer topluluk üyeleriyle favori mobil oyunlar hakkında bilgi alışverişi yapma gibi özelliklerden yararlanabiliyorlar.
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için tesekkürler
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Gage servisine Yüklenecek Forum Tarih
Avgagent.Exe Nedir - Avgagent.Exe Hakkında Bilgi Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 21 Aralık 2010
Mortgage Brokerliği Sertifika Sınavı SBS - ÖSS - Sınavlar 6 Aralık 2010
Worms World Party N-Gage Oyunu N-Gage & Os9x Oyunları 5 Ağustos 2010
Resident Evil: Degeneration N-Gage 2.0 Oyunu N-Gage & Os9x Oyunları 5 Ağustos 2010
N-Gage (240x320) İndir Download Yükle Cep Temalar 4 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş