NınJa Ex Kasma Klavuzu

'Metin2' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  NınJa Ex Kasma Klavuzu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nınjalar en rahat ve en hızlı kasan karekterlerdir.Bunun iki ana temeli vardır.
  1.Dönüşüm
  2.Yay

  Neden ; cünkü yay bu oyunun en fazla damagesini veren silahıdır ve dönüşüm silahındaki damage oranına göre tepki verir.Konumuzu iki baslık altında ele alıcaz ve sonunda ufak tefek taktık ve önerilerimle bitiricem.

  Dönüşümü perfeckt acana kadar kasacağım zaman;

  Burda 1 lwl olduğunuzu var sayalım 30 lwl a kadar yapıcak pek birşey yok + yüksek herhangibi bi silahla baslayın kasmaya kesinlikle yay olmasın.30 lwl olduktan sonra ortalaması yuksek bir siyah yaprak hancer elde edin +6 ve üstü olsun kasmaya bunla devam edin kesinlikle kılıc ve yay kullanmaıyn sizi cok yavaslatcaktır.Max kasabilceğiniz lwl 55 cıvarıdır belki 60 ondan sonra elinizden pek birşey gelmez artık dönüşüm acmıs olmak zorundasınız.Bu zmana kadar hergün dönüşüm okuyun mumkunse kötu ruh kovma kağıtı kullanıp dönüşümü cok daha hızlı acın.  Grup veya partılerde bulunun ama amacınız kasmak asla olmasın özellikle okcu iseniz partılerde mutlaka bulunun elinizden geldiğince bu size cok sey öğretecek nınjanın gerek slottan gerek karekterden nasıl kaçıcağını nasıl az damage alcağınızı göstercek partılerde bloklamaya ve hıza ne kadar ihtiyac duyduğunuzu anlıcaksınız.Elinizden geldikce partılerde bulunun ben hala daha soha gidip yada ormana sonuna slot cekip kendimi dahada geliştirmeye calısıyorum.

  Dönüşüm artık perfeckt ;

  İşte nınja artık kendini göstercek gerek bıcakcı gerek okcu hıc farketmez.Şimdi kasarken ne bıcak nede kılıc kullanmıcaz , kullancağımız tek sey yaydır 65 lwl olana tek ortalamsı yuksek olan bir geyik boynuzu yayla kasabiliriz.EĞer yayın ortalması +35 den yüksek ise ve +9 ise bu yayla 75 lwl a kadar kasabilirz.Yetmediğini düşündüğümüz zmn +7 üstü 65 yayı tercihen kutsal sert yay kullanın saldırı hızı daha yuksektir. ????:
  Taktik ve önerilerim

  1.Ex yüzüğü item shoptan kasarken elde edin.
  2.Ex yüzüğü kafanız karısmasın bu ex yüzüğü birde metinlerden cıkıyor 85 ve 90 metinleri kesemem diye düşünmeyin +65 den sonra raht rahat kesersiniz.
  3.ex bonuslu itemler bunlar kalkan ,kolye ve ayakkbıdır. %20 ex bonuslu itemler elde edin bunlar cok işinize yarıcak.
  4.Sersemlik bonusu yakalaya bilirseniz ex bonus yerine yada farklı bi itemde cok işinize yarıcaktır.Yoğun slota girdiğinizde kaçmamanızı ve potu az basmanızı sağlıcak.
  5.Havayi fişek item shopta satılıyor cıktığı zmnlar bol bol alın neden ; havayi fişek yaklasık 5 dk yuksek sersemletme bonusu vercek mutlaka alın.Cok daha hız kazandırcak
  6.İtem shoptan mor pot rüzarın ayakkabısı ve yesil pot alın bol bol bunlar cok ısınızı görecek kasarken anlıcaksınız farkını mutlaka elde edinmenizi tavsıye ederim.
  7.Shaman arkadaşlar shamnsız kasmak silahsız kasmak gibidir mutlaka bir shaman bulun ve mutlaka o shamnla evlenin.Metin keserken teleport olmanız size cok yarıcak.
  8.Canavar ve krıtık tasları bunları silahınızda bulundurun.
  Ben kasma konusunu ele aldım nınjaların cok uc noktaları var bu önerilerim kesinlikle dönüşümü perfeckt acmıs bir nınja için gecerlidir.Dediğim sekilde 65 lwl iken 75 lwl kadar yakalasık saatte 100.000.000 ex kasarsınız ve hiç zorlanmassınız.Dönüşümde defansa pek önem vermeyin bloklama kullanın cunku 2.katta slotlar 540 defansı geçmeden size 400 600 arsı vurcaktır biyolog görevinde +60 savunmayı alınca işiniz daha rahat olcaktı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - NınJa Kasma Klavuzu Forum Tarih
Ninja Kaplumbağalar, Ninja Kaplumbağaların Resimleri Masal Kahramanları 2 Ocak 2012
Ninja Kaplumbağalar, Ninja Kaplumbağalar İsimleri ve Karakterleri Masal Kahramanları 2 Ocak 2012
Ninja Kaplumbağalar, Ninja Kaplumbağalar'ın İsimleri, Ninja Kaplumbağa Adları Masal Kahramanları 11 Ağustos 2011
Naruto Shippuden - Ultimate Ninja Storm 2 Oyunu Oyunların Tam Çözümü 17 Eylül 2010
Ninja Gaiden: Dragon Sword Oyunların Tam Çözümü 4 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş