Nöbet Otomasyonu 1.23 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nöbet Otomasyonu 1.23 Download konusu Nöbet Otomasyonu 1.23 Download

  Tanıtım:
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görevli er ve erbaş için adil nöbet çizelgesi hazırlamak amacıyla yazılmış orijinal bir programdır. Görevli personelin görevli olduğu saatleri, çarşı izin saatlerini, o gün bölük nöbetçi çavuşu olanları programdaki Mazeret/İzin tablosuna kaydederek o saat dilimlerinde o personel nöbetten muaf tutulabiliyor.

  Kadro er ve erbaş listesini detaylarıyla kaydettikten sonra istendiği taktirde "iki hemşehri yanyana nöbet tutamaz", "aynı tertipler yanyana nöbet tutamaz", "aynı koğuşta kalanlar yanyana nöbet tutamaz" vb. kriterleri seçerek yanyana gelebilecek er ve erbaş dengesi ayarlanabilmekte.

  Aynı zamanda istendiği taktirde bir rütbeli ve bir rütbesiz askerin birlikte nöbet tutmasını sağlanabiliyor. Fiziksel olarak mümkün olduğu taktirde personelin iki nöbeti arasındaki boşlukta opsiyonel olarak ayarlanabiliyor, mümkün olmadığı durumlarda program uyarı vererek nöbet aralığını otomatik olarak azaltır.

  Günlük nöbet çizelgesini otomatik olarak çıkartır. Kadro er/erbaş için hazırlanan bu program uygun nöbet yerleri ve mazeret kayıtları girildiği takdirde "Acemi" askerler için de kullanılabilir.

  Sürüm : 1.23

  Boyut : 396 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Ersin Keciş


  [​IMG]


  Nöbet Otomasyonu 1.23
   
 2. Bu bende var çok güzel.ama şuançalıştıramıyorum anlayan varmı
   

Bu Sayfayı Paylaş