Mythic Blades |90 MB İNDİR

'Küçük Çocuk Oyunları İndir' forumunda Siraç tarafından 27 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mythic Blades |90 MB İNDİR konusu Mythic Blades İNDİR

  [​IMG]

  [​IMG]  Windows 98 / 2000 / Me / XP

  Mythic Blades'de, mitolojik kahramanları kontrol edebiliyoruz. Hikaye şöyle gelişiyor; Ares babasına kafa tutmuştur ve eğer kazanırsa, Zeus'un yerini alıp Olympus'a hüketme şansına sahip olacaktır.
  Bunu da, insanlar ile canavarlar arasında geçen dövüşler belirleyecektir. Mythic Blades, Rage motoru ile hazırlanmış ve böylece düşük sistemlerde de rahatça çalışabilmeyi amaçlıyor. Ayrıca çözünürlük de, 1600x1200'e kadar destek sağlıyor. Kontrol edilebilecek 12 efsanevi karakter var, bunun yanında birbirinden farklı 10 arena'da da yeteneklerimizi sergileyebileceğiz. Arka planlar ve özel efektler üzerinde de çalışılmış. Tek kişilik oyunda, her karakterin 4 yetenek seviyesi olacak.

  Mythic Blades is a 3D real-time fighting game that places the player in the role of Legendary Hero or Terrifying Monster during combat to determine the fate of the Olympus. Ares has challenged his father; if Ares wins, he will take over Zeus' place and rule over the Olympus - but the battle does not take place there. Instead it will be fought between Man and Monster. So imagine its the IRS you are beating, those monsters!

  http://www.mythicblades.com/demo/Myt...des%20Demo.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Mythic Blades İNDİR Forum Tarih
X-Blades Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 24 Haziran 2011
Blades & Magic 3D Diğer Cep Oyunları 20 Mart 2010
Sony Ericsson Blades & Magic 3D Java Java Oyunları 20 Mart 2010
X-Blades - 2009 Oyunların Tam Çözümü 3 Aralık 2009
X-Blades Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 4 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş