myHouse 9.0 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 3 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  myHouse 9.0 İndir konusu myHouse 9.0

  Tanıtım:
  Üreticiden: Yeni bir ev inşası ya da mevcut evinizi yenileme bir korku olmamalı. Tamamlandığında nasıl görüneceğinin ufakta olsa bir fikir sahibi olunamayacağı ile bir projede para kazanmak ve harika bir zaman geçirmek. Kat planınızın nasıl görüneceğinden nasıl emin olabilirsiniz?

  Windows için myHouse aklınızdaki bunun ile ilgili problemleri oluşturan bir ev tasarım programındır. Sadece sizin tam çok katlı planı ya da yenileme projesini düzenlemenize yardım etmeyecek sonuçları 3D (boyutlu) tam renkli bir şekilde ilk çiviyi çakmadan önce gösterecektir.

  myHouse ile tasarımınızı herhangi ek bir masrafsız geniş değişiklikler yapabilirsiniz. Henüz, herhangi bir karar oluşmadan önce farklı senaryolar deneyebilirsiniz. Tüm Windows sürümleriyle çalışır.

  Dahili, harici, içersi, dışarısı, Windows için myHouse hepsinin tasarımını yapmanıza ya da yenilemenize izin verir. Buradaki bir küçük örnekte myHouse ile neler yapabilirsiniz:
  * Mutfağınızı bir yemekten anlayan cennete dönüştürür, genel dolaplar ve bir ada tezgahı ile tamamlar.
  * Yatak odanızı, oturma odanızı ya da herhangi bir odanızı yorulamdan organize edersiniz.
  * Bir ev ofisi ilaveler ve genişletmeler içeren ikinci ya da üçüncü senaryo planları.
  * Yaşamak isteyeceğiniz hayalinizdeki evi düzenler.

  Windows için myHouse hayalinizdeki evi ya da eklentileri daima isteğiniz doğrultusunda yerleştirir. Eğer ki bir çizgi çizmeyi ya da mavi kopyayı okumayı istemediyseniz hayal edebilirsiniz, myHouse ile çabukça ve kolayca oluşturabilirsiniz.

  Use QuickHouse profesyonel tasarım kat planı tiplerinin düzinelerinden ayıklayarak hızlıca başladınız. Böylece ölçülere koyulur istediğiniz yoldasınız. Kütüphanemizden seçerek çatılarla uğraşmak, herhangi bir el işinden daha hızlıdır ve myHouse evinizin boyutuna göre çatıyı otomatik olarak ayarlayacaktır. Çok düzeyli ve farklı düzeyli tasarımlar çok kolaydır. Sizin için kolonlar, yarım duvarlar, garaj kapısı, çatı penceresi, ismini koyduğunuz anda ordadır.

  Tabiki de myHouse kat planınızı kolayca ölçülendirir. MyHouse otomatik olarak duvarların uzunluklarını ya da duvarlar arası ölçüleri hesaplar. Pencere tarafı ya da duvardan kapıya olan mesafeleri göstererek plan çıktınızı uyarlar. Bütün evinizin ya da bir odanın metre kare tanımlamasını da anında yapabilirsiniz.

  Tasarımınız biter bitmez myHouse tasarımınızda tüm elementlerin hesap çizelgesini bir Malzeme Faturası oluşturabilir. Pencereler kaç çeşit kaç tane, kaç metrekare duvar, kaç adet sandalye kullandığınızı ve daha fazlasını tutabilirsiniz. İlave yorumlar yerleştirir ve yerel fiyatlandırma bilgisi, projenin yaklaşık bedelinin tamamlanması. Hesap çizelgesi, veri tabanı ya da metin dosyası olarak dışa aktarılır böylece başka bir yerde kullanabilirsiniz.

  myHouse sadece ihtiyacınıza bağlı donanım hızlandırması desteği içeren OpenGL temelli 3D grafikler ile canlandırma gücü olan ev tasarım programıdır. Rüyanızdaki evin tam görümüne çok düzeyli kat planlarına derhal döndürülür yada yeni banyonuzun nasıl görüneceğini görebilir. En iyi görüntüyü elde etmek için yukarı aşağıya ve çevresinde döndürür. Böylece gerçek renkte 3D görüntü boyaması yapabilirsiniz.

  Şimdi myHouse paleti 16M renk, yüzey ve ışık efektleri içerir. Yüzey seçeneği iç tasarım kapasitelerini test etme yeteneğini verecektir. Sert ağaç kütüphanesi, kiremit döşemesi, duvar kağıtları ve daha fazlası kütüphanesinden seçilir. Dış tuğla tasarımını etkisi gösterimi ve 3D gerçekçi renklerde iç duvar kaplaması ve herhangi bir .BMP resminden tasarımınıza zemin eklemek için myHouse’s DreamSpaceTM özelliği kullanılır.

  Yüksek çözünürlüklü fotogerçekçi resim ürünleri gelişmiş ışın izlemeyi sağlar. Gerçekçi resmi doğrululukla üretmek için yüzeyler, malzemeler ve ışık kaynakları hakkındaki bilgilendirmeyi kullanır.

  myHouse için önce den 3D çizilmiş çok çıkartılmış ve yerleşik semboller yeterli değildir. 750 sembolün üzerindeki geniş kütüphanemiz mutfaktan yatak odasına güverteden ev ofise her şeyi kapsar. İstenilen sembol kütüphanede olmasa bile, yerleşik 3D ModelerTM size oluşturmanızda yardım edecektir.

  Yeni Merdiven Tasarımcı ile tasarımınızda kolayca merdivenleri tasarlar ve yerleştirirsiniz. Çeşitli şablonlar kullanabilir ya da kendi genel merdivenlerinizi tasarlayabilir ve çizebilirsiniz.

  myHouse Çatı Tasarımcısı kolay bir şekilde tasarımınıza bir çatı oluşturur ve yerleştirir. Çatı Tasarımcısı otomatik olarak çatıları üretir ya da elle oluşturduklarınızı kabul eder yada 3D de sonuçları gösterir ve çatıları düzenler.

  Fiyatı 34.95€'dur.

  Sürüm : 9.0

  Boyut : 88.6 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : DesignSoft

  [​IMG]

  myHouse 9.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - myHouse İndir Forum Tarih
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016
Akarsuların aşındırma şekilleri kısaca Doğa ve Bitkiler 26 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş