My Blood Pressure Tansiyonu İzleme Takip Etme Programı

'M-N' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  My Blood Pressure Tansiyonu İzleme Takip Etme Programı konusu My Blood Pressure 3.1 Yapı 307

  Boyut : 2.67 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma : My Health Software

  [​IMG]

  Tanıtım:
  "Üç yıl önce doktorum bana yüksek tansiyonum olduğunu (190/100) ve bir ev tansiyon aleti kullanarak çıkan sonuçları kaydetmemi söyledi. Bir süre sonra okumaları atlamaya başladım..." üretici firma böyle diyor, programı tanıtırken.

  Windows için yazılmış tansiyonunuzu izlemeyi, kaydetmeyi, göstermeyi ve raporlar yazdırmaya yarayan bir programdır. Program size tansiyonunuzu ölçmek için hatırlatma yapar. (Tansiyonuzu ölçmez:))

  Özellikleri
  Hatırlatma: Tansiyonunuzu ölçmeyi unutuyorsanız program bilgisayarın sistem tepsisinde yerleşmiş olduğu için, size tansiyonunuzu ölçmeniz gerektiğini bildirecek bir duyuru ikonuyla durumu hatırlatır. Eğer düzenli bir bilgisayar kullanıcısı iseniz ve tansiyon hastası iseniz bu hatırlatmalar size kolaylık sağlayabilir.
  Kayıt ve çizelge okuma: Tansiyonunuzu programa girmek kağıt ve kalem kullanmaktan daha kolaydır. Girmiş olduğunuz tansiyon bilgilerine otomatik olarak tarih, zaman, okuma sayısı girilebilir. Büyük, küçük tansiyon değerlerini girebilir ve isteğe bağlı olarak da nabız okuma ve notlar da ekleyebilirsiniz.
  Yazdırma ve rapor: Program bir çizelge içeren profesyonel bir rapor yazabilir. Ayrıca e-postayla raporu doktorunuza yollayabilir ve kaydedebilirsiniz.

  Programın içinden verileri yedekleyebilir ve ayrıca geri yükleme de yapabilirsiniz.
  Programın dili sadece İngilizce'dir.

  Programı çalıştırdığınızda bir onay belgesi gelecek (metin tabii İngilizce) bu metne 'onay vermek için' "Accept and Continue" ya da, onaylamayıp çıkmak için "Decline and Exit" butonunu işaretleyin. Onay verdikten sonra "Adınızı" yazıp programa girebilirsiniz.

  Programı 15 gün deneme sürüm olarak kullanabilirsiniz. Daha sonra da kullanmak isterseniz 19.95 USD ödeyerek satın almalısınız.

  Önemli not
  Program tıbbi tanı, bilgi, teşhis, tedavi ve tansiyon ölçme işlemi yapmaz! Tedavi ve tıbbi bilgi için sağlık merkezlerinden yardım alabilirsiniz. Program sadece ölçmüş veya ölçtürmüş olduğunuz tansiyon bilgilerini girmek için tasarlanmıştır.

  My Blood Pressure 3.1 Yapı 307
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Blood Pressure Tansiyonu Forum Tarih
Shellshock 2: Blood Trails Oyun Hileleri Oyun Hileleri 19 Haziran 2011
Blood Bowl - Legandary Edition Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 9 Şubat 2011
Blood Maria Tarifi Yapılışı İçecekler ve Çorbalar 11 Aralık 2010
Saw II: Flesh & Blood Oyunu Oyunların Tam Çözümü 29 Kasım 2010
True Blood Season Two Soundtrack 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 10 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş