Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu, bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara Atatürkçü, demokrat, çağdaş fikirli bireyler olmak adına; yeni gelecek yılların gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için buradadır.

VİZYONUMUZ

"Yaptığı çalışmalarla; her geçen gün kendini yenileyen, Eskişehir'de adından söz ettiren bir İlköğretim Okulu olmaktır."

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

1- Türk Milletinin birlik ve bölünmez bütünlüğün ve Cumhuriyetin temel ilkelerinden taviz vermeyiz.

2- Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, her öğrenciye temel bilgi, beceri, davranış ve alışkanlıklar kazandırırız.

3- Öğrenci ve velilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedeflerimizdendir.

4- Okulumuzda ben değil, biz anlayışı vardır.

5- Gelişme ve mükemmel olma isteği okulumuzun her boyutunda yer alır.

6- Öğrencilerimiz, yaptığımız her şeyde ilk sırada yer alır.

7- Okulumuzda, demokratik bir iklim vardır.

8- Okulumuzda herkes için fırsat eşitliği vardır.

9- Okulumuzda, öğrenci merkezli eğitim-öğretim esastır.

10- "Her öğrenci öğrenebilir." inancıyla bütün öğrencilerin başarısını arttırma temel felsefemizdir.

11- Dürüst eleştiri yaparız, hataları kabul ederiz, eleştiriye açığız.

12- Okulumuzda işbirliğine dayalı bir çalışma sistemi vardır.

13- Okulumuzda eğitim - öğretim kalitesinin arttırılmasında okul yönetimi gerekli tedbirleri almakta tereddüt etmez.

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
    Okulun Telefonu: 2223380033
    Okulun Faksı: 2223380021
    Okulun Adresi: MUTTALİP-ORTA MH.ZÜBEYDE HANIM CD.NO:1 Tepebaşı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://muttalipataturkioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968699@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: BAYRAM DEĞİRMEN
    Okulun Öğretmen Sayısı: 30
    Okulun Öğrenci Sayısı: 783
    Okulun Derslik Sayısı: 23
    Okulun Ulaşım Bilgileri: ODUNPAZARI DURAĞINDAN 59 NOLU OTOBÜSLER SAAT BAŞI VE BUÇUKLARDA HAREKET ETMEKTEDİR. YILDIZ DURAĞINDAN MUTTALİP DOLMUŞLARI İLE DE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR. AYRICA, 48(SİYAH) NOLU OTOBÜS EMEK MH.DEN 7:55 TE KALKIP 8:30 CİVARINDA MUTTALİP BELDESİNDEKİ OKULUMUZA ULAŞMAKTADIR.OKULUMUZUN ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIĞI 5 KM.DİR.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Yükleniyor...