Mutfakların Vazgeçilmezi Borcam - Borcam - Borcam Örnekleri

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mutfakların Vazgeçilmezi Borcam - Borcam - Borcam Örnekleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mutfakların Vazgeçilmezi Borcam - Borcam - Borcam Örnekleri

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Hazırlığından pişirmesine, sunumundan saklamasına kadar mutfakta kullanabileceğiniz ürünleri bir düşünün ve bu aşamaları gerçekleştirirken farklı araç gereç kullanarak karşı karşıya kaldığınız kalabalığı, bir de onların tek tek yıkanmasını… Mutfağınızın gizli kahramanı Borcamların hayatınıza kattığı kolaylık ile tüm bu işleri tek bir ürünle gerçekleştirebilirsiniz. Cam, yemeklerinizi hazırlama ve pişirme safhasında kullanabileceğiniz en sağlıklı malzemelerin başında geliyor. Bir de sizin hünerinizin eseri lezzetler, yine camın şık sunumuyla birleştiğinde Borcam’la pişen her yemek mutfak sanatına bir övgü niteliği taşıyor.
  [​IMG]

  Yemek pişirmenin bir zevk ve sanat olduğu düşüncesini paylaşanlar, doğanın bize sunduklarını "camın berraklığı" ardında pişerken seyretmenin keyfini Borcam sayesinde yaşarlar. Emek ve sevgi katarak pişirilen yemekler, görünüşleri bozulmadan aynı Borcam ile sofraya sunulurlar. Servis öncesi ve sonrasında ise yemeğinizin güvenle saklanması amacıyla buzdolabına kaldırılabilirler. Bu özellikleriyle dostlara alınabilecek en akıllı hediye seçeneklerinden de biridir Borcam.

  İster fırında, ister mikrodalga fırında, isterseniz elektrikli ocaklar üzerinde kullanabileceğiniz Borcamlarınızı alev dağıtıcı aparatı sayesinde gazlı ocaklar üzerinde de güvenle kullanabilirsiniz.

  Paşabahçe güvencesi taşıyan Borcam ürünleri farklı şekil ve boylardaki seçenekleriyle mutfağınızda her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mutfakların Vazgeçilmezi Borcam Forum Tarih
Mutfak Süsü Modelleri, Mutfaklarınız İçin Örgü Süsler El Örgü Örnekleri 29 Eylül 2009
Mutfaklarınıza değişik örgü aksesuarlar Dantel Örnekleri 3 Şubat 2009
Dunyanin en lezzetli mutfaklarindan biri - Italyan Mutfagi Dunya Mutfakları 1 Aralık 2008
Örgulu Balık nemo ve baska hayvanlar mutfaklarinizi senlendirin El Örgü Örnekleri 20 Ekim 2008
Bayanların Vazgeçilmezi Siyah Bayan Giyimi & Bayan Modası 12 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş