Mutfak Modelleri - Poliform Varenna KYTON

'Dekorasyon' forumunda DeMSaL tarafından 11 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Mutfak Modelleri - Poliform Varenna KYTON konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mutfak Modelleri - 2010 Mutfak Modelleri - Poliform Varenna KYTON  [​IMG]

  Modern ve trend belirleyici tasarımları ile mutfak sektöründe dikkat çeken Poliform Varenna, KYTON modelinde estetiği sadelik ile birleştirerek kişiye ve mekâna özel tasarımlar sunuyor.

  CR&S Varenna tasarımı Poliform Varenna KYTON modeli; mutfak yaşantınızı kolaylaştıran, özgürlük alanı sunan, yaratıcılığı ön planda tutan ve estetiği sadelikle tamamlayan vizyonu ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

  Tamamı İtalyan üretimi ve tasarımı olan KYTON modeli sağlamlığı ve çok yönlü yapısı ile öne çıkan bir tasarım. Yüksek teknolojili çelik; ahşabın sıcaklığı ve camın estetiğiyle birleşince bu parlaklık ve yansımaların uyumlu birlikteliği göz kamaştırıyor.

  Doğal ahşap dokulu, parlak ve mat lake, laminant, quartz ve mermer malzemelerle zenginleştirilen KYTON modelinde; minimal yatay kalınlıklar, gömme kulplu kapaklar, dolaplar ve çekmecelerde kullanılan işlevsel aksesuarlarla maksimum depolama imkanı yaratılarak kullanıcıya geniş yaşam alanları sunuluyor.

  [​IMG]

  KYTON’da mutfağın tüm yükünü kaldırabilen yüksek üniteler istendiğinde basit bir dokunuşla, tamamen gizlenip adeta kapaklı bir dolap ünitesi haline geliyor.

  Ayrıca KYTON’a özel çerçevesiz cam kapak ve cam tezgah uygulamaları da estetik çözümleriyle göze çarpıyor. Tezgah ve davlumbaz uygulamalarında çeşitlilik ve işlevsellik ön plana çıkıyor.

  Mutfaklarınızı özgür yaşam alanlarına dönüştürerek tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümler sunan Poliform Varenna KYTON, Italdeko’nun Mecidiyeköy’deki teşhir mağazasında tüketicilerini bekliyor.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mutfak Modelleri Poliform Forum Tarih
Ankastre Mutfak Modelleri örnekleri Dekorasyon 5 Ocak 2012
Esse Mutfak Aksesuarları Modelleri Dekorasyon 11 Aralık 2011
Mutfak Köşe Takımları Modelleri Örnekleri Dekorasyon 5 Ekim 2011
Mutfak Dolabı Modelleri Örnekleri Resimleri Dekorasyon 21 Mart 2011
2016 Mutfak Modelleri Yeni Mutfak Modelleri Dekorasyon 11 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş