Murat Aksu'nun son bombası!

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 11 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Murat Aksu'nun son bombası! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Murat Aksu'nun son bombası!


  [SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaş Kulübü'nün Olağan Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Av. Dr. Murat Aksu, yönetim kurulunun yeni isimlerini açıklamaya devam ediyor.
  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Murat Aksu'nun listesinde yer alan son isim, spor camiasının ve basınının içinden gelen bir gazeteci olan Gülengül Altınsay oldu.

  Murat Aksu'nun Yönetim Kurulu listesinde daha önce açıklanan isimler Cumhurbaşkanlığı Eski Baş Danışmanı ve RTÜK Kurucu Başkanı Ali Baransel, Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Bağfaş Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kemal Gençer, Microsoft Ortadoğu ve Türkiye'nin başkanlığını da yapan ve dünyada çok uluslu şirketlerde en üst düzeyde yöneticilik yapmış olan Emre Berkin, Uluslararası finans dünyasının önde gelen yöneticilerinden Merdan Araz ve tekstil sanayinin duayenlerinden sanayici Faruk Pala olmuştu.

  Murat Aksu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dedi:

  "Beşiktaş için titizlikle oluşturduğumuz Yönetim Kurulumuzun iş hayatında elde ettikleri kişisel başarıları ve birikimlerinin dışında Beşiktaşlılığı, Beşiktaşımızın ihtiyaçlarını anlamaları ve hissetmeleri çok önemlidir. Beşiktaş'ta değişimi gerçekleştirirken sağlam kurumsal ve mali yapının yanı sıra, demokratik yönetim ve karar alma mekanizmalarının işletillmesinde bize farklı bakış açıları getirecek kadın adaylara da ihiyacımız vardı. Bugün toplumun her alanında birikimleri, donanımları, vizyonları ve kendilerine özgü sezgileri ile başarılı hizmetler gerçekleştiren kadınlarımızın ülkemizin kalkınmasındaki payları büyüktür. Dileğimiz, yönetim kurulunda bir kadınla aynı sorımluluk ve görev anlayışı içinde çalışmanın çağdas görüntüsünün tribünlerimize yansımasıdır. Maclarımızın trıbünleri dolduran her yaş grubundan kadın ve erkek izleyicilerle bir şölen havasında geçmesi en büyük hedefimizdir. Gülengül Altınsay'ın ekibimize katılması bu anlamda çok önemli ve sevindiricidir. Beşiktaş camiasının yakından tanıdığı, sevdiği Sayın Altınsay, yönetim kurulumuzun hem kadın üyesi olarak, hem de Beşiktaş'ı çok iyi bilen gazeteci kimliği ile bizlere başka bir bakış açısı kazandıracaktır. Sayın Gülengül Altınsay'a ekibimize katılımı ve katkıları için çok teşekkür ediyorum."

  Gülengül Altınsay ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

  "Beşiktaş kötü yönetiliyor. Yurt içinde ve yurt dışında saygınlığından sürekli bir şeyler kaybediyor. Bu gidişe dur demek gerek. Bunun için sorumluluk aldım ve harekete geçme gereğini duydum. Çünkü Beşiktaş benim hayatımın çok önemli bir parçası."

  GÜLENGÜL ALTINSAY KİMDİR?

  Düzce doğumlu olan Gülengül Altınsay, Sivas Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Mezunu.

  1978'de gazeteciliğe başlayan Altınsay, 1981-1993 arası Biyoloji öğretmenliği yaptı. 1989'da Genç İnsan Dergisinde spor yazarlığına başladı. Sırasıyla Gelişim Spor dergisi, Güneş Gazetesi, Panaroma Dergisi, Fotospor, Sabah, FotoMaç, Star, Akşam Gazetelerinde spor yazarlığı yaptı. Halen Taraf gazetesinde yazmakta. Altınsay 1989'dan bu yana Beşiktaş Kongre üyesi.
  [​IMG]


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Murat Aksu'nun bombası Forum Tarih
Aşk Şiirleri Murathan Mungan Şairlerimiz Ve Şiirleri 9 Şubat 2014
1. Murat Kimdir Kısaca Hayatı Biyografi & Otobiyografi 22 Ocak 2014
4. Murat Niçin Ölmüştür Tarihi Bilgiler 15 Ocak 2014
Barış Murat Yağcı Kimdir, Barış Murat Yağcı Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 19 Aralık 2012
Barış Murat Yağcı Resmi, Barış Murat Yağcı Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 19 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş