MultiStage Recovery 3.6 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 26 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MultiStage Recovery 3.6 Download konusu MultiStage Recovery 3.6 Download

  Sürüm : 3.6

  Boyut : 2.44 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 35 Kb kurtarma

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Enplase Research

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz


  Tanıtım:
  MultiStage Recovery bir veri kurtarma programıdır. Sabit disk, floppy disk, flaş sürücü, dijital kamera kartları (XD, TransFlash, MMC, SD, MicroSD gibi) ve diğer veri depolama aygıtlarından dosya kurtarabilir.

  Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Bu sayede menüler ve ayrıntılar içinde boğulmadan hızlı ve kolay bir şekilde dosya kurtarma işinizi yapabilirsiniz. Bunun için profesyonel kullanıcı olmaya da gerek yok. Herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir.

  Program 50'in üzerinde resim, ses, video ve metin dosyasını destekler. NTFS/NTFS5, FAT12/16/32/VFAT dosya sistemlerini destekler.

  Bilgisayarda yanlışlıkla sildiğiniz, çöp kutusundan da sildiğiniz çeşitli dosyalara program sayesinde tekrar kavuşabilirsiniz. Hatta sabit diskinizin bir bölümünü biçimlendirdikten sonra bile eğer üzerine veri yazılmamışsa dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

  Programın ana ekranında bulunan sürücülerden birine tıklayarak silinmiş dosyalarınızı aramaya başlayabilirsiniz. Tarama süresi diskin boyutuna göre değişebilir. Tarama işlemi bittikten sonra kurtarılacak dosyalar gösterilir. Bunları kurtarmak istiyorsanız araç çubuğunda bulunan (ya da sağ tuşla) 'Recovery/Kurtar' tuşuna tıklayın. Kaydedeceğiniz yer olarak da taradığınız diskten başka bir yer seçip dosyaları kurtarabilirsiniz.

  Özellikler:

  Hızlı ve düşük düzeyde tarama mevcut.
  NTFS/NTFS5, FAT12/16/32/VFAT dosya sistemlerini destekler.
  Büyük birimleri dstekler.
  Sıkıştırılmış NTFS dosyalarını destekler.
  Yerel adları tanımlayabilir.
  Biçimlendirilmiş bölümden dosya kurtarabilir.
  Dosya öngörünümü mevcut.
  Sanal sürücü desteği mevcut.
  Ada, türe, boyuta, konuma, oluşturma ve değiştirilme tarihine göre tarama yapabilir.
  BMP, JPEG, CUT, DDS, G3, GIF, HFR, ICO, LBM, JNG, KOA, MNG, PBM, PCD, PCX, PSD, RAS, SGI, TGA, TIFF, WBMP, XBM, AIFF, FLAC, VAG, ASF, MP2, MP3, OGG, WAV, WMA, MOD, S3M, SGT, XM, MID, RMI, TXT, WRI, RTF gibi dosya türlerini destekler.
  Çöp kutusundan boşaltılmış dosyaları, DOS komutu kullanılarak silinmiş dosyaları, hafıza kartlarının biçimlendirilmiş ya da silinmesi sonucu kaybolmuş veriyi kurtarabilir.
  Türkçe hariç çoklu dil desteği mevcut (Türkçe dil dosyası üreticiye gönderildi).

  Türkçe kullanım hakkında:
  Türkçe dil dosyasını innDiriniz. RAR dosyasını herhangi bir konuma açıp klasör içinde bulunan 'Turkish.txt' dosyasını kopyalayıp, programın kurulu olduğu C:\Program Files\MultiStage Recovery\Languages klasörü içine yapıştırın. Daha sonra programın ana penceresi üstünde bulunan 'Tools > Language' yoluyla Turkish'i seçtiğinizde program Türkçe olur.

  Bu programın Türkçe dil dosyası editörAli K. tarafından yapılmıştır.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın bu kayıtsız sürümünde sadece 35 KB'ye kadar dosya kurtarabilir. Kısıtlamayı kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.

  [​IMG]


  MultiStage Recovery 3.6
   

Bu Sayfayı Paylaş