Multi Virus Cleaner 2008 8.2.0

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Multi Virus Cleaner 2008 8.2.0 konusu Multi Virus Cleaner 2008 8.2.0

  Tanıtım:
  Multi Virus Cleaner 2008, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. Yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, innDirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.

  Multi Virus Cleaner yazılımı düzenli olarak güncellenmektedir ve şu an 6000 üzerinde zararlıyı algılayabilmektedir. Tespit edip temizleyebildiği zararlılara örnek olarak şunlar verilebilir: MyDoom, Bagle, Sasser, Zafi, Netsky, Klez, Sobig, Welchia ve Blaster. Yazılımın tespit edebildiği tüm zararlıların listesine yazılımı kurduktan sonra gözatabilirsiniz.

  4 ayrı tarama tipine sahip olan yazılım; "Ouick Scan"(Hızlı Tarama) ile yalnızca zararlıların bulaşma ihtimali olan riskli alanları ve sistem dosyalarını, "Full Scan"(Tam Tarama) ile sabit diskte yer alan tüm dosyaları, "Deep Scan"(Derin Tarama) ile tüm dosyaları ve kayıt defterini tarayabilmektedir. "Custom Scan"(Elle Tarama) ile ise sizin belirlemiş olduğunuz alanları tarayabilme imkanı vermektedir. Tercihinize bağlı olarak yazılım tarama sırasında bir zararlıyı tespit ettiğinde isterseniz direk temizlemeye isterseniz de size sorulmasına izin vermektedir.

  Multi Virus Cleaner bir virüsten koruma yazılımı değildir. O nedenle gerçek zamanlı tarama, sezgisel algılama gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. Yalnızca veritabanındaki tanımlanmış zararlıları tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip yardımcı bir araçtır. Lakin yazılım düşük işlemci gücü ile çalışabilmektedir ve kullanımı oldukça kolaydır.  Sürüm : 8.2.0

  Boyut : 1.59 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : AxBx


  [​IMG]  Multi Virus Cleaner 2008 8.2.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Multi Virus Cleaner Forum Tarih
Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1 Indir Güvenlik Programları 26 Kasım 2009
Multi Virus Cleaner 2009 9.0.1 İndir Güvenlik Programları 16 Kasım 2009
M2 MultiversionHack banjo 3.81 hilesi Cekme Hileside calısıyor Virus Yok Metin2 16 Ocak 2010
Multitap Boş Ders Şarkısı şarkı sözü Yerli şarkı sözleri 24 Mayıs 2011
Multiple Image Resizer .NET Resim Düzenleme Programı M-N 7 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş