Multi Screen Emulator for Windows 2.0.2 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 9 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Multi Screen Emulator for Windows 2.0.2 Download konusu Multi Screen Emulator for Windows 2.0.2 Download

  Sürüm : 2.0.2

  Boyut :
  1.6 Mb

  Kullanım İzni :
  Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama :
  30 gün

  Dil :
  Ingilizce

  İşletim Sistemi :
  Windows (Tümü)

  Üretici Firma :
  SiComponents


  Tanıtım:

  Bugünlerde bilgisayar evrensel bir araç olup bu bağlamda çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılıyor. Bilgisayar özel çalışma aracı, yazı makinesi, hesap makinesi, oyun makinesi, CD, DVD oynatıcı ve hatta televizyon kutusunu birleştirebiliyor. Bilgisayarı kullanarak hemen hemen her şeyi yapmak mümkün! Aynı zamanda, her bir görev için Microsoft Windows'u ayrı ayrı kurmak gerekli değildir. Oyun, iş ve geliştirme araçları; Microsoft Windows iş istasyonunda ofis ve ev eğlencesi uygulamalarını kurup başlatmak mümkün. Fakat, eş zamanlı bir şekilde pencere sayısı önemli ölçüde artacağından bu uygulamaların hepsi başlatıldığında bir takım sorunlarla karşılaşılabilir ve bir uygulamadan diğerine geçtiğinizde sizi çıldırtabilir.

  Multi Screen Emulator for Windows (MSEW), bu sorunu, Windows masaüstündeki kaosu ve herhangi bir kargaşadan kurtarmak için tüm pencereleri sanal ekranda çözmeye yardım eder. MSEW on taneye kadar sanal ekran oluşturabilir ve onların hepsini belli bir amaç için kullanabilir. Örneğin, metin editörleri, tablolama araçları (Excel gibi) ve mühendislik araçlarını ilk ekranda çalıştırabilir; oyunları başlatmak için ikinci ekranı ve sunum gösterimi ya da CD oynatıcıyla kaliteli müzik dinlemek için üçüncü ekranı kullanabilirsiniz. MSEW panelini ya da geçiş anahtarını kullanarak sanal ekrandan ayarlama yapılabilir.

  Masaüstleri arasında değişim olunca, seçilmiş masaüstünde çalışan tüm uygulamalar önceki konumlara geri yüklenir. Masaüstü yönetimi, MSEW paneli de belli bir tuşa basmakla gerçekleşir. MSEW paneli tuşları dışında paneli fareyle tutarak masaüstünün herhangi bir köşesine sürükleyebilirsiniz.

  Belirgin masaüstü öngörünümüne bakabilir ve MSEW açılır menüde seçilen menü parçalarına göre tüm uygulamaları çalıştırabilir (MSEW de farenin sağ tuşuna tıklandığında etkin hale geçer).


  [​IMG]

  Multi Screen Emulator for Windows
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Multi Screen Emulator Forum Tarih
Ben 10: Power Of The Omnitrix (Multiscreen) İndir (Download) Diğer Cep Oyunları 7 Ekim 2009
Need For Speed: Undercover (EA Mobiles 2008) Sony Ericsson Multiscreen Diğer Cep Oyunları 7 Ekim 2009
Ghajini S60v3 Os 9.x Sis (Multiscreen) N-Gage & Os9x Oyunları 7 Ekim 2009
Townsmen 6 Revolution - Multiscreen Java Java Oyunları 7 Ekim 2009
Mafia Wars New York (Multiscreen) Java Java Oyunları 7 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş