Mucize Terlik

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mucize Terlik konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Bir düşünün; bir terliğiniz olsa ve sadece bu terlikle evde ya da dışarıda yürürken kilo verip kaslarınızı sıkılaştırsanız! Sadece gideceğiniz yere onla gitmeye başlayıp kan dolaşımınız ekstradan hızlansa ve daha düzgün bacaklara çabucak sahip olsanız! Sanırım hayal görüyorum diyorsunuz ama hayır! Bu yazdıklarımız gayet doğru bayanlar. Çünkü Fitflop mucizesi artık Türkiye'de!
  [​IMG]
  Londra'nın SouthBank Üniversitesi'nde doktorlar tarafında geliştirilen Fitfloplar yürümenizi kolaylaştıran özel yapısıyla bacak kaslarını güçlendiriyor ve bacağınızı sıkılaştırarak kötü görünümün ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Her adım attığınızda kas kuvvetini geliştirmeye yardımcı olarak ayaklara bağlı diz eklem ve sırt ağrılarına da iyi geliyor. Fitflop'lar yürüme esnasında kan dolaşımını harekete geçirerek yağ yakımına %10 ile %12 arası katkı sağlamaya yardımcı oluyor. Evet! Yanlış duymadınız bayanlar. Sadece bu terlikler ile vücutta bulunan gereksiz yağları yakarak vücudunuzun şekillenmesini hızlandırıyorsunuz.
  [​IMG]
  Vepa Group tarafından Türkiye'ye getirilen bu İngiliz markası spor sandaletleri 89-99 YTL arası değişen fiyatları ile New Balance mağazalarından edinebilir siz günlük işlerinize devam ederken bedeninizin bir kaç kilo kaybetmesine de yardımcı olabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş