Muammer Güler Mardin Belediyesini Ziyaret Etti

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 5 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Muammer Güler Mardin Belediyesini Ziyaret Etti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Muammer Güler Mardin Belediyesini Ziyaret Etti

  Mimarlık Fakultesi protokol töreni için Mardin’de bulunan Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler, Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu’nu ziyaret etti.Güler’in ziyaretine; AK Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekim Şahkulubey, Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Halit Narin, MAREV Başkanı Fehmi Tahincioğlu, MARSEV Başkanı Kemal Nehrozoğlu da eşlik etti.
  Başkan Ayanoğlu, Mardin’e yaptığı katkılardan dolayı Muammer Güler’e teşekkür etti.Muammer Güler de kalbinin hep Mardin’le birlikte olduğunu söyleyerek, Mardin’in kalkınması için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini ifade etti. Başkan Ayanoğlu ziyaretin anısına Güler’e telkari işi gümüş isimlik hediye etti.
  Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Halit Narin, protokolü imzalanan eski hükümet konağı binasının mümkün olan en kısa sürede bitirileceğini söyledi. Halit Narin de ziyaretin anısına Başkan Ayanoğlu’na Türk Bayrağı işlemeli kase hediye ederken Başkan Ayanoğlu’da Narin’e telkari işi hediye verdi. Ziyaret misafirlerin hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

  Kaynak: habermardin
   

Bu Sayfayı Paylaş