msn de engelleyenleri görme 2011

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  msn de engelleyenleri görme 2011 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  msn de engelleyenleri görme programsız
  msn de sizi engelleyenleri görmek, beni kim engellemiş, sizi engelleyenler..
  [​IMG]

  Biliyorsunuz piyasada msnde sizi engelleyenleri gösterdiğini iddia eden bir sürü program ve siteler verilmektedir.Fakat msnde engelleyenleri görmenin bir yolu yoktur.
  Yine de msn de engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için internette binbir türlü öneri ve yol bulunabilir.Kimi farklı usullerde karmaşık, kimi de bir mouse tıklaması kadar basit olabilir.Bununla birlikte Microsoft gizliliği koruma konusundaki bir bug�ı ( hatayı) gidermek için gerekli güncelleştirmeyi yaptığı için ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARACAK HİÇ BİR YOL BULUNMAMAKTADIR.
  Blok kontrol aletleri, hangisini denerseniz deneyin listenizdekileri kontrol ettiğiniz zaman sadece çevrimdışı ya da sizi engellemiş olarak tanımlamaktadırlar.

  Dahası Online Block Checker�ları kullanmamanız şiddetle tavsiye edilir.Bu gibi siteler mail adresinizi ticari amaçlı, reklam mail listeleri oluşturmak için hazırlanmış tuzak listelerdir.Tek amaçları SPAM mail yollamaktır.

  Engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için en uygun yol sosyal ilişkilerinizi kullanmak olabilir. Ailenizden biri veya yakın bir arkadaşınızın sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyi listesinde bulunduran birine sormanız en uygun yöntemdir.Sizde kapalı görünürken onda çevrim içi veya çevrim dışı olmadığını sorarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

  Sonuç olarak ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ GÖSTERECEK HERHANGİ BİR PROGRAM MEVCUT DEĞİL.
  Ne herhangi bir siteye mail adresinizi ve şifrenizi girin ne de bu tür programlar kullanarak bilgisayarınıza potansiyel virüs,trojan almayın.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - engelleyenleri görme 2011 Forum Tarih
Msn De Engelleyenleri Görmek 2012 MSN Diğer Paylaşımlar 6 Eylül 2012
Sizi Engelleyenleri Görme (Programsız) Msn Ve Mail Yardım 24 Şubat 2011
Allah'ın her şeyi bilmesi işitmesi ve görmesi insan ilişkilerini nasıl etkilemektedir? Dini Sorular ve Cevaplar 30 Kasım 2016
Peygamberimizi rüyada görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 21 Nisan 2014
Ozon tabakasının zarar görmemesi için neler yapabiliriz kısaca Uzay ve Gökyüzü 6 Nisan 2014

Bu Sayfayı Paylaş