MSN Beni Kim Sildi 6.0 İndir

'Msn ve Sohbet Programları' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MSN Beni Kim Sildi 6.0 İndir konusu MSN Beni Kim Sildi 6.0

  Sürüm : 6.0

  Boyut : 690 Kb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

  Üretici Firma : REDUSAN Software

  Tanıtım:
  Üreticiden : Hotmail'e bağlanarak MSN listenizi alıp sizi silenleri, sildiklerinizi görüntüler. msn.com uzantılı hotmail adresleri dışındaki diğer tüm MSN adreslerinde kararlı bir şekilde çalışır.

  Bu programla kişi listenizi incelerken MSN'de "Taşınabilir Aygıtta Oturum Açtı" olarak ayarlanacaktır. Ancak bir ileti gelirse size iletilmeyecek. Bu durumda kişi listenizi inceleme işlemlerini kısa tutmanızı öneriyoruz. Ek olarak, oturum açtığınızda otomatik olarak çevrimdışı modda görüneceksiniz. Böylece siz listenizi incelerken arkadaşlarınız size mesaj göndermeyecek.

  Programımızı kullanıp buraya yorum ekleyen arkadaşlarımızın yorumlarını elbette dikkate alıyoruz. Zaten programımızdaki yenilikleri yorumlarınızı değerlendirerek gerçekleştiriyoruz.

  Güncelleştirmeler :
  * Oturum açma hataları giderildi
  * Tasarım değiştirildi.
  * Silinmiş kişilerin gerçek zamanlı görüntülenme özelliği eklendi.

  Ayrıca kişi ekleme, kişi silme işlemlerini programa eklemeyi şimdilik düşünmüyorum. Nedeni olarak da; bu programla oturum açıp kişi listenizi yükledikten sonra tekrar MSN'den oturum açabilirsiniz. MSN'den oturum açtığınızda kişi listeniz programda yine görüntülenecektir. Eğer kişi listenizdeki adresleri silmek, kişi listesine adres eklemek gibi işlemler yapmak isterseniz bunu MSN'den yapmanızın daha doğru olacağını düşünüyorum.

  Editörün Notu: Program hakkındaki tüm yorumları okuduktan sonra, bu programın programcısı olduğumdan dolayı şu açıklamaları yapmam zaruri olmuştur.

  1- Programın güvenilirliği : Hem innDir.com'da program için yapılan yorumlarda, hem de bana gelen e-postalarda programın kullanıldığını ancak yine de kullanıcıların şifrelerini daha sonra değiştirme gereği duyduklarını gördük. Buna ilişkin olarak söylemem gerekiyor ki, MSN şifreniz sizin özel bir bilginizdir ve özel hukuka ilişkin bilgilerin yasadışı yollarla ele geçirilmesi Türk Ceza Kanunu'nda suç olarak tanımlanmıştır.

  2- "xxx@msn.com adreslerinde işe yaramıyor" şeklinde yorumlar yapıldı. Açıklama olarak, evet @msn.com adreslerinde hala nedenini anlayamadığım bir sebepten dolayı program çalışmıyor. Ancak diğer tüm msn adreslerinde program düzgün olarak çalışıyor.

  3- "MSN Messenger'dan zaten bizi silenleri görebiliyoruz. Bu programa ne gerek var ?" gibi yorumlara istinaden açıklama yapmak gerekirse, MSN Messenger'dan sizi silenlere her bir kişi için tek tek bakmanız gerekiyor. Ayrıca sizin sildiğiniz bir kişiye bakamazsınız. Sanırım dMSN'de bu da olabiliyor. Bu program ile hepsini aynı anda liste halinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

  4- Projeyi geliştirmek isteyenler varsa veya buradaki açıklamalardan sonra hala kullanma konusunda tereddüdü olanlar varsa buraya tıklayarak projenin kaynak kodlarını inndirip hem geliştirebilir, hem de kaynak kodlarını inceleyip güvenli olduğuna kendiniz de şahit olabilirsiniz.

  Link çalışmadığından dolayı kaldırılmıştır.
   
 2. lanacim

  lanacim Yeni Üye

  merhaba bana yardim edebilirsinis lutfen (msn den kim beni sildi ) programi inderemyorum .yardim edermisinis indereyim
   
 3. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Malesef programın olduğu site kapanmış.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Beni Sildi İndir Forum Tarih
MSN Beni Kim Sildi 3.2.08 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 3.1 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 3.0 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 2.0 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi Beta Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş