MSN Beni Kim Sildi 3.1 Download

'Msn ve Sohbet Programları' forumunda Siraç tarafından 6 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MSN Beni Kim Sildi 3.1 Download konusu MSN Beni Kim Sildi 3.1 Download

  Sürüm : 3.1

  Boyut : 642 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP

  Üretici Firma : REDUSAN Software


  Tanıtım:
  Üreticiden : Hotmail'e bağlanarak MSN Listenizi alıp sizi silenleri, sildiklerinizi görüntüler. msn.com uzantılı hotmail adresleri dışındaki diğer tüm MSN adreslerinde sizi engelleyenler ile sizin engellediklerinizi de görüntüler.
  Program içinde şifrenizi bize gönderen kod parçacıkları yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.
  Unutmadan!
  Bu programla kişi listenizi incelerken MSN'de "Taşınabilir Aygıtta Oturum Açtı" olarak ayarlanacaktır. Ancak bir ileti gelirse size iletilmeyecek. Bu durumda kişi listenizi inceleme işlemlerini kısa tutmanızı öneriyoruz.

  Güncelleştirmeler :
  * İletişim yapısı yeniden programlandı. Artık MSN kişi listenizin yüklenmesi daha hızlı gerçekleşiyor.
  * Artık MSN Beni Kim Sildi? programında oturum açtığınızda otomatik olarak çevrimdışı modunda görüneceksiniz. Böylece siz listenizi incelerken arkadaşlarınız size mesaj göndermeyecek.

  Program hakkındaki tüm yorumları okuduktan sonra, hem bu programın programcısı olduğum hem de bir innDir.com editörü olduğumdan dolayı şu açıklamaları yapmam zaruri olmuştur.

  1- Programın güvenirliği : Hem innDir.com sitemizde program için yapılan yorumlarda, hem de bana gelen maillerde programın kullanıldığını ancak yine de kullanıcıların şifrelerini daha sonra değiştirme gereği duyduklarını gördük. Buna ilişkin olarak söylemem gerekiyor ki, MSN şifreniz sizin özel bir bilginizdir ve özel hukuka ilişkin bilgilerin yasadışı yollarla ele geçirilmesi Türk Ceza Kanunu'nda suç olarak tanımlanmıştır.
  2- "xxx@msn.com adreslerinde işe yaramıyor" şeklinde yorumlar yapıldı. Açıklama olarak, evet @msn.com adreslerinde hala nedenini anlayamadığım bir sebepten dolayı program çalışmıyor. Ancak diğer tüm msn adreslerinde program düzgün olarak çalışıyor.
  3 - "MSN Messenger'dan zaten bizi silenleri görebiliyoruz. Bu programa ne gerek var ?" gibi yorumlara istinaden açıklama yapmak gerekirse, MSN Messenger'dan sizi silenleri herbir kişi için tek tek bakmanız gerekiyor. Ayrıca sizin sildiğiniz bir kişiyi bakamazsınız. Sanırım dMSN'de bu da olabiliyor. Bu program ile hepsini aynı anda liste halinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.
  4- Projeyi geliştirmek isteyenler varsa veya buradaki açıklamalardan sonra hala kullanma konusunda tereddütü olanlar varsa lütfen buraya tıklayarak (http://www.anadolukafe.com/msn_beni_...nak_kodlar.zip) projenin kaynak kodlarını indirip hem geliştirebilir, hem de kaynak kodlarını inceleyip güvenli olduğuna kendinizde şahit olabilirsiniz.


  MSN Beni Kim Sildi 3.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Beni Sildi Download Forum Tarih
MSN Beni Kim Sildi 3.2.08 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 3.0 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 2.0 Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi Beta Download Msn ve Sohbet Programları 6 Şubat 2009
MSN Beni Kim Sildi 4.0 Download Msn ve Sohbet Programları 25 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş