Msn Alanına Sohbet Platformu,Video Ve Animasyon

'Msn Space Bölümü' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 26 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Msn Alanına Sohbet Platformu,Video Ve Animasyon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  *** MSN ALANINA SOHBET PLATFORMU , VİDEO VE ANİMASYON ****


  MSN Spaces’a eklenen HTML modülü yardımıyla artık başlıkta görülen tüm eylemleri gerçekleştirmek oldukça kolay. Aşağıda verilmiş olan IFRAME kodunun kullanımı sayesinde sitenizde görüntülemek istediğiniz animasyonları, oyunları ve videoları kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz. Öncelikle kodu nereye ve ne şekilde yerleştireceğimizden bahsedeyim. MSN Spaces’ta herhangi bir yazı yazarken kullandığınız "Edit Blog Entry" bölümüne geliyorsunuz, daha sonra yeni eklenmiş tuşlardan olan <HTML> tuşuna basarak aşağıda verilmiş olan kodları giriyorsunuz;


  <IFRAME style="WIDTH: 300px; HEIGHT: 250px"src= "">  Yukarıdaki kodlarda belirtilmiş olan 300px alanınızda görüntülemek istediğiniz görüntünün (video, animasyon vs..) çerceve genişliğini, 250px ise bu çerçevenin yüksekliğini belirtiyor. İsteğiniz doğrultusunda bu büyüklükler üzerinde oynama yaparak çerçeve büyüklüğünüzü değiştirebilirsiniz. URL-Buraya kısmına ise koymak istediğiniz animasyon veya videonun linkini koyuyorsunuz. Tüm bunları gerçekleştirtikten sonra "Publish Entry" tuşuna basarak görüntünüzü başarıyla diğer kullanıcılarla paylaşmış oluyorsunuz.

  Not: Sözkonusu kodlar artık blog bölümünde çalışmadığından üstte anlatılan html kodlarını aktif hale getirip bu aktif hale getirdiğiniz alanda kullanmalısınız.

  Sohbet platformu:

  Ücretsiz Sohbet Platformları (ShoutBox)

  İnternet siteniz veya MSN Alanınız (MSN SPace) için ücretsiz sphbet platformuna face=Courier New, Courier, mono MYSHOUTBOX!COM - FREE SHOUTBOX - KOSTENLOSE SHOUTBOX (www.myshoutbox.com) adresine girip üye olduktan sonra gerekli ayarlamaları yaparak sahip olabilirsiniz. Bir sayfada görüntülenen satır sayısı, yasaklı kelimeler kullanımının önlemmesi ve sunulan onlarca renk seçeneği ile oldukça esnek çözümler sunan site, size verdiği bir link yardımıyla bu platformu sayfanıza taşımanıza izin veriyor.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Alanına Sohbet Platformu Forum Tarih
Atatürk'ün Tarım Alanına Getirdiği Yenilikler Doğa ve Bitkiler 21 Mayıs 2009
THY uçağı Amsterdam havaalanına inerken düştü Yurt Dışı Haberler 25 Şubat 2009
Msn alanina kronometre ekleme Msn Space Bölümü 8 Ocak 2009
Msn Alanına-Space ye Sayaç Ekleme Msn Space Bölümü 7 Ekim 2008
Deneme ve sohbetin arasındaki farklar ve benzerlikler kısaca Edebi Türler Halk Edebiyatı 2 Ekim 2014

Bu Sayfayı Paylaş