Mr. Captor 3.50 Download

'M-N' forumunda NeslisH tarafından 10 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Mr. Captor 3.50 Download konusu Tanıtım:
  Mr. Captor ile bilgisayarınızdaki pencerelerin, menülerin, imleçlerin, renklerin, DVD ve medya oynatıcıların, DirectX/Direct3D oyunların, Flash slayt gösterilerinin, uzun web sayfalarının, PDF ve DOC'ların ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız bu görüntüleri BMP, JPEG, PNG, GIF, ICO vb. çeşitli grafik biçimlerinde kaydedebilirsiniz. Ayrıca yazılım; EXE, DLL, SCR, OCX dosyalarından resimleri seçip çıkartabiliyor. İsterseniz görüntüleri birleştirerek hareketli bir AVI dosyası haline getirebiliyorsunuz. Ayrıca Mr. Captor'da geçiş tuşları, resim düzenleme, e-posta desteği (e-posta eklentilerinin görüntüsünü alabiliyorsunuz), Web'de yayınlama (FTP ile) vb. özellikler de bulunuyor. Aynı zamanda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça dil desteği de bulunmakta. Tasarımcılar, site yöneticileri, üreticiler, öğrenciler ve öğretmenler için yararlı bir yazılım.

  Yazılımın lisanslı sürümünün fiyatı ise $29. Satın aldığınız takdirde süre kısıtlamasının ortadan kalkmasının yanında, resimlerinize program tarafından otomatik olarak eklenen filigran tam sürüm olduktan sonra eklenmeyecek.

  Sürüm : 3.50

  Boyut : 4.61 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Fox Magic Software

  Mr. Captor 3.50

  [​IMG]

  Programın Türkçe Yaması İçin Tıklayın
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Captor Download Forum Tarih
Screenshot Captor 2.76.01 Indir S-T 23 Kasım 2009
Mr. Captor 3.50 Türkçe yaması İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş