Mp3tag Pro 6.01 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 27 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mp3tag Pro 6.01 İndir konusu Mp3tag Pro 6.01

  Tanıtım:
  Sistemini müzik arşivi olarak kullananlara müjde!

  Dosyalarınız arasında başlık bilgileri eksik olanlar mı var? Ve muhtemelen siz bunları düzenlemekten hoşlanmıyorsunuz...
  O halde bir göz atmanız gereken bir programla karşı karşıyasınız. Bu program sayesinde mp3, wma, ogg, ape, aac ve ipod mp4/m4a dosyalarınızın başlık bilgilerini kolayca internetten araştırılıp eklenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece dosyalarınızın parça adları, albüm adı, sanatçısı, türü, sözleri, albümün çıktığı tarih ve albüm kapak resmi gibi bilgileri otomatik olarak eklenmiş olur. Programın diğer bir güzelliği ise otomatik ad değiştirme özelliğidir. Örneğin albümünüzdeki parçalar 01.mp3, 02.mp3, 03.mp3 gibi anlamsız şekilde adlandırılmışsa, program bunları bulduğu başlık bilgilerindekilerle değiştiriyor. Program albümdeki parçaların uzunluklarına kadar inceleyip, gerekli bilgileri ücretsiz bir veritabanından alıyor. Bu işlem tamamlandıktan sonra gerekli tüm başlık düzenlemeleri yapılıp, gerekliyse dosyalar yeniden adlandırılıyor. Program bir ya da daha fazla dosya üzerinde düzenleme yapabilir, Winamp ya da Windows Media Player için liste hazırlayabilir, başlık bilgilerini bir dosyaya yazabilir, toplu şekilde yeniden adlandırma yapabilir. Ayrıca iPod kullanıcıları için özel .*m4a editörü bulunmaktadır. Programın sürükle-bırak tarzı çalışması da kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Program bu yeni versiyonda inanılmaz hızlı, güvenilir, sağlam ve reklamlardan tamamıyla arındırılmış şekilde çalışıyor.

  Editor > Language yolundan Turkish seçildiğinde program Türkçe olur.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca İnternetten alınacak şarkı sözlerinin %50'sini alır. Lisanslı fiyatı ise 24.95€'dur.


  Boyut : 3.67 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : ManiacTools


  [​IMG]


  Mp3tag Pro 6.01
   

Bu Sayfayı Paylaş