Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) 2.0.0.18 Download

'M-N' forumunda NeslisH tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) 2.0.0.18 Download konusu Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) 2.0.0.18


  Sürüm : 2.0.0.18

  Boyut : 18.4 Mb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Mac OS X

  Üretici Firma : Mozilla


  Tanıtım:
  Üreticiden
  : Akıllı istenmeyen posta süzme sistemi, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, hızlı arama ve daha fazlasıyla Thunderbird, e-posta yönetimini hiç olmadığı kadar hızlı, güvenli ve basit kılıyor.

  Neden Thunderbird?
  Thunderbird size daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir e-posta deneyimi sunuyor. Siz postalarınızı okurken, Thunderbird de virüsleri ve istenmeyen postaları gelen kutunuzdan uzakta tutar. Thunderbird'ü e-posta istemcisi ve besleme okuyucu olarak kullanmanızın size sağlayacağı kolaylıklar aşağıda sıralanıyor.

  İstenmeyen Postaları Durdurmada Birebir
  Thunderbird en etkili istenmeyen posta süzme özelliğiyle işinizi kolaylaştırır. E-postalarınız hesabınıza ulaşır ulaşmaz incelenir ve istenmeyen postalar diğerlerinden ayrılır. Böylece size gerçekten okumak istediklerinize gözatmak için zaman kalır. İstenmeyen postaları doğrudan silmeyi seçebileceğiniz gibi, istediğiniz bir dizine de yönlendirebilirsiniz.

  Sizin Postanız, Sizin Kurallarınız
  E-postalarınıza istediğiniz biçimde bakın. Thunderbird'ün yeni üç sütunlu görünümüyle e-posta yönetimini işkence olmaktan çıkarın. Araç çubuğunda istediğiniz gibi oynama yapın, programın görünümünü seçtiğiniz tema ile dilediğiniz biçimde değiştirin.

  Güvenli ve Sağlam
  S/MIME, sayısal imzalama, ileti şifreleme ve güvenlik aygıtı sertifikalarıyla yazılanları sadece siz ve istedikleriniz okusun.

  Yararlı Özelliklerle Dopdolu
  Thunderbird'ün sunduğu özellikler ve kolaylıklar arasında IMAP/POP desteği, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, HTML ile biçimlendirilmiş e-posta desteği, hızlı arama, gelişmiş ileti süzme, alındı onayı, etiketleme, akıllı adres defteri ve LDAP bütünleşmesi, aktarma araçları ve e-posta ve haber grubu hesaplarını yönetebilme yer alır.

  Eklentilerle Sınırsız Özellik ve Esneklik
  Thunderbird size eklentiler aracılığıyla yeni özellikler ve işlevler ekleme olanağı tanır. Sizi dar kalıpların dışına taşıyan eklentiler sayesinde özel gereksinimlerinizi çok basit ve zahmetsiz bir biçimde karşılayabilisiniz.


  [​IMG]


  Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) 2.0.0.18
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Mozilla Thunderbird (Türkçe Forum Tarih
Mozilla Thunderbird (Türkçe) 2.0.0.23 İndir M-N 8 Kasım 2009
Mozilla Thunderbird (Türkçe) 2.0.0.18 Download M-N 5 Şubat 2009
Mozilla Thunderbird (Türkçe) 2.0.0.16 Download M-N 5 Şubat 2009
Mozilla Thunderbird (Türkçe - Linux için) 2.0.0.18 Download M-N 1 Şubat 2009
Web-Mail (Mozilla Thunderbird Eklentisi) 1.3.2 İndir Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc 16 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş