Movie Label 2010 5.1.3 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 9 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Movie Label 2010 5.1.3 İndir konusu Movie Label 2010 5.1.3


  Tanıtım:
  Elinizde bulunan filmlerden oluşacak bir koleksiyon yapmak ister misiniz? Movie Label 2010, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanınızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsiniz. Program CD, DVD, VHS, HDDVD, BLU-RAY, Lazer disk gibi çeşitli ortamları destekler. Film bilgilerini elle tek tek girebileceğiniz gibi internetteki IMDB veritabanından da otomatik alabilir. Filmlerinizi kategorilere, türlere ayırabilir ve istatistik çıkartabilir.

  Bir film hakkında her türlü bilgiyi girebilirsiniz. Yönetmen, oyuncu, tür, yıl, süre, stüdyo, film adı, yorum gibi çeşitli seçenekler sunar.

  Yeni/Film Bilgisi İndir'e tıklayıp, gelen pencereden de Film ya da TV-Dizi seçimi belirttikten sonra alt kısma aranacak ismi yazıp 'ara' tuşuna bastığınızda çıkan sonuçlar hemen alt kısımda gösterilir. (Eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.) Buradan istediğiniz filmi ya da diziyi seçtikten sonra 'indirmek için kuyruğa ekle'e tıklayıp sonra 'veritabanına indir' tuşuna tıkladığınızda film bilgileri veritabanı içine innDirilmeye başlanır.

  Yeni/Film (elle giriş) tıkladığınızda tüm film bilgilerini elle girebilirsiniz. Buradan medya türü (CD, DVD gibi), medya başlığı, sürüm, bölge kodu, disk sayısı, uzunluk, resim, sıra numarası, içerik, film başlığı, özgün başlık, stüdyo, bütçe, oynama tarihi, ülke, şirket sitesi, fragman, yapım yılı, türü, fiyat, satın alma tarihi, durum, derece, seyretme tarihi, konu, oyuncular ve yorumlar gibi çeşitli bilgileri girmenin yanında ayrıca IMDB sitesinden film bilgileri alabilir, kapak resmini değiştirebilirsiniz.

  Ödünç verilen kişiler kısmında ise elinizde bulunan medyaları (CD, DVD gibi) ödünç olarak verdiğiniz kişilerin kaydını tutabilirsiniz. Bu sayede filmlerinizin dışarıdaki durumunu kontrol edip ayrıca e-posta da atabilirsiniz.

  Ana menüde bulunan 'Veri' kısmına tıkladığınızda çeşitli düzenlemeler ekleyebilirsiniz. Export Data'ya tıkladığınızda ise veritabanınızı HTML, XML, Excel, TXT, CSV olarak dışarı çıkartabilirsiniz.

  Özellikler:

  Koleksiyonunuzu otomatik olarak kataloglayabilirsiniz.
  Tek tıklamayla tüm medyayı tekrar sıralayıp, arama yapabilirsiniz.
  Ödünç verdiğiniz CD, DVD'leri takip edebilirsiniz.
  Seçilmiş bir filmi başka bir konuma taşıyabilirsiniz.
  Veriyi yazdırabilir ve rapor oluşturabilirsiniz.
  DVD, CD, VHS, Lazer Disk, sabit disk, HDDVD, Blu-Ray gibi depolama türlerini destekler.
  Gelişmiş arama özelliğine sahip.
  IMDB sitesine bağlanıp film ve oyuncular hakkında bilgi alınabilir.
  Filme ait fragman innDirilebilir.
  Kapak resmi innDirilebilir.
  Otomatik sayaç kurulabilir. Bu sayede her eklenen yeni filmle birlikte rakam değişir.
  Kapak resmi boyutu ayarlanabilir.
  Proxy (vekil sunucu) desteği mevcut.
  Otomatik yedekleme yapılabilir.
  Yeni veritabanı oluşturulabilir, veritabanına göz atılabilir, LAN/internet üzerinden veritabanına erişilebilir ve veritabanı kaldırılabilir.
  Veritabanı yedeklenebilir. Yedekleme yapıldığında, veritabanınızın bir kopyası belirlediğiniz dizine oluşturulur.
  Veritabanı tekrar yüklenebilir.
  Rapor başlığına tıkladığınızda rapor çeşitlerine bakılabilir.
  İstatistik başlığı altında stüdyo, tür, kişi, dil, yayınlanma yılı, oynama yılı, konum, yapım yılı, bölge kodu, medya türü, durum ve satın alma tarihine göre istatistik oluşturulabilir. Bu istatistik çubuk şekil, sütun şekil, alan ve çember şeklinde olabilir.
  Veritabanınızdaki toplam giriş sayısı, toplam kişi sayısı, toplam film sayısı ve toplam satın alma fiyat durumunu görebilirsiniz.
  Türkçe dahil çoklu dil desteğine sahiptir. Bu programın Türkçe dil dosyası editör Ali K. tarafından yapılmıştır.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Standart sürümün fiyatı 49.95$, Pro sürümün fiyatı ise 69.95$'dır. Pro sürümde rapor oluşturabilir, var olan raporları düzenleyebilir ve veritabanınıza internet/LAN üzerinden erişebilirsiniz.

  Boyut : 12 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Code|Aero Technologies


  [​IMG]


  Movie Label 2010 5.1.3
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Movie Label 2010 Forum Tarih
Movie Label 2010 5.1.4 Indir M-N 23 Kasım 2009
Movie Label 2010 5.0.2 İndir M-N 28 Mayıs 2009
Movie Label 2011 6.0 İndir M-N 24 Şubat 2010
Movie Label 2009 5.0 M-N 31 Mart 2009
Movie Label 2009 4.1.3 Download M-N 27 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş