Motorola'dan 4 yeni model

'Motorola' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Motorola'dan 4 yeni model konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Motorola'dan 4 yeni model

  Anlaşılan o ki Motorola çalkantı devresini atlatma çabalarına iyice hız verdi. Birbiri ardına duyurduğu modellere şimdi de 4 tanesini daha ekleyen firmayı takip etmekte cidden güçlük çeker olduk. Motorola'nın tüketicilerle paylaşacağı yeni modelleri hakkında henüz elimizde net teknik detaylar bulunmasa da, her modelin fotoğraflandırması ve temel özellikleri mevcut.
  Tüm bu cihazlara sırasıyla göz attığımızda ilk olarak karşımıza QA1 modeli çıkıyor. 4 Bant GSM ve 2 Bant 3G ile gelecek model kızaklı yapıya ve tam işlevli bir de QWERTY klavyeye sahip olacak. AT&T aracılığıyla satışa sunulacak model de dikkat çeken bir başka özellikse entegre Facebook uygulaması olarak gözümüze çarpıyor. Sosyal ağların böylesi popülerleştiği ve on milyonlarca insanın bu tür sitelere ulaşmak için mobil cihazları tercih ettiğini hatırlayacak olursak, Motorola'nın da bu hamlesiyle doğru olanı yaptığı açıklık kazanıyor. Modelimizin tipi ise şöyle:

  [​IMG]
  İkinci modelin isimlendirmesi ise Motorola QA4 olarak gerçekleşmiş. Parlak tasarımlı ve kızaklı yapıdaki telefonda, 280×400 çözünürlüğünde 2.8"lik dokunmatik ekran ve 2MP'lik bir kamera bulunacak. D-Pad sayesinde kontrolün sağlanacağı model, tabii ki Bluetooth, USB ve harici hafıza desteği gibi standartları da barındıracak.
  [​IMG]
  Motorola ROKR E11 ya da E12 olarak isimlendirilecek üçüncü modelse müzik odaklı olarak gelecek. Dokunmatik ekranının haricinde 3.2MP'lik bir de kameraya sahip olacak bu model.
  [​IMG]
  Dördüncü ve son modelin ismi ise, Motorola VE66 LUX. İsminden anlaşıldığı gibi V66'nın lüx versiyonu olarak yeniden konumlandırılacak modelde, 2.4"lik ekran, otomatik odaklanmalı ve led flaşlı 5 MP kamera bulunacak. Linux tabanlı işletim sistemi ile gelme ihtimali bulunan cihaz görüldüğü gibi şık görüntüsüyle dikkat çekmeye aday görünüyor.
  [​IMG]
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Motorola'dan yeni model Forum Tarih
Motorola'dan yeni VE66 Motorola 3 Aralık 2008
Motorola'dan müzik odaklı VE465 Motorola 26 Şubat 2009
Motorola'dan Linux tabanlı ZN300 Motorola 24 Şubat 2009
Coğrafi keşifler sonunda yeni bulunan ülkelere göçler sonucunda ne oldu? Konu Dışı Başlıklar Dün 22:45
Avrupalıların yeni bir yol bulması ipek ve baharat yoluyla ticaret yapanları nasıl etkiledi kısaca Sorular ve Cevaplar Dün 22:36

Bu Sayfayı Paylaş