Motorola ES400 Özellikleri ve Resimleri

'Motorola' forumunda SeLeN tarafından 1 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Motorola ES400 Özellikleri ve Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Motorola ES400 Cep Telefonu - Motorola ES400 Telefon Tanıtım - Motorola ES400 Özellikleri - Motorola  Motorola Kurumsal Mobilite Çözümleri tarafından piyasaya sunulan yeni ES400 ile mobil ekipler işlerini zaman ve mekan bağımsız halledebilirken, şirketler de bu sayede kar marjını artırabilecek. Birçok farklı sektördeki kurum çalışanları, Motorola’nın yeni kurumsal dijital asistanı ES400’ün eşi görülmemiş güçlü mobil bilgisayar özellikleri, bas konuş yetenekleri ve hafif tasarımından faydalanacak.

  [​IMG]

  Motorola’nın gelişmiş performansla tasarımı birleştiren, en küçük ve hafif Kurumsal Dijital Asistanı olan ES400, mobil ekiplerin kritik bilgilere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlarken, verimliliği de artırıyor. Microsoft Windows Mobil 6.5 platformu üzerinde çalışan ES400; sahada servis ve satış, perakende, sağlık, altyapı hizmetleri, üretim, dağıtım sektörlerinin yanı sıra KOBİ’lerde çalışanlara da veri toplama ve kritik güvenlik uygulamalarına erişim konularında kolaylık sağlıyor.

  [​IMG]

  Saha ekiplerinin etkin ve verimli çalışabilmesinin önemine değinen Motorola Kurumsal Mobilite Çözümleri Başkanı Gene Delaney; “Yeni ES400; mobilite, iletişim ve görev fonksiyonalitesinin en iyi özelliklerini, tasarım ve performansla birleştiriyor. Mobil çalışanlara tek tıkla harekete geçme ve bilgi toplama imkanı tanıyor. Hem de bunu en önemli an olan müşterinin önünde yapma imkanı sağlıyor. Motorola olarak müşterilerimizin beklentilerine özel tasarlanmış ürünler sunmaya ve iş dünyasında maliyet etkin kablosuz ürünler ve uygulamalar arayan müşterilerin gözünde endüstri lideri olmaya devam edeceğiz” dedi.

  [​IMG]

  Yeni ES400, Motorola’nın müşterilerine iş dünyasındaki bütün ihtiyaçlarını karşılayacak erişimi sunan ilk mobil bilgisayarı olacak. İş dünyasındaki kullanıcıların fikir ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen ES400; bireysel ve takım çalışmasındaki üretkenliği arttırma ihtiyacını karşılayacak bir iş sınıfı cihazı.

  [​IMG]

  Motorola ES400 dijital asistan özellikleri

  * Kişiye özel uyarlanabilen kullanıcı arayüzü, kritik iş bilgileri ve fonksiyonlarını tek tuşla erişilebilir hale getirir.
  * Tek tuşla bas-tara: Mobil çalışanların ihtiyaç duydukları 1D ve 2D barkod okuma.
  * Geniş, süper parlak, 3 inç VGA ekran (750 NITS – neredeyse iç ve dış mekanda kullanılan tüketici ürünlerinin iki katı parlaklıkta) ve entegre klavye.
  * Sivri uçlu yazma aleti ve imza atma imkânı tanıyan dokunmatik ekran ile kolay ve isabetli bilgi girişi, dış mekânda kullanım için ideal.
  * Her iş çevresi için güç sağlayacak standart batarya süresi. Ayrıca geliştirilebilir batarya ömrü.
  * Kullanıcının seçtiği 3.5G WAN (GSM HSPA ve CDMA EVDO RevA uyumlu) ile dünya çapında iletişim.
  * 802.11 a/b/g destekli geniş WLAN, veri izinli ve 2011’de VoIP uygunluğu üzerinden bas-konuş uygulaması.
  * İşgününde oluşabilecek kir, damla ve darbeye dayanıklı tasarım. Toplam sahip olma maliyetini düşürmede lider MIL-STD 810G damla spesifikasyonunu karşılar.
  * Entegre biyometrik parmak izi okuyucu dahil iş sınıfı güvenliği.
  * Daha iyi teknik destek, ürün yönetimi, destek, iş servis programları için 3 yıllık yaşam döngüsü.
  * Standartlara uygun Windows Mobil 6.5 platformu üzerinden güç kesintisiz bağlantı, uygulama uygunluğu, endüstri uygulamalarına destek, gelişmiş güvenlik ve aygıt yönetimi mobil ihtiyaçlarına uygun şekilde üretim.
   

 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Motorola ES400 Özellikleri Forum Tarih
Motorola Fire XT Özellikleri Resimleri Fiyatı Motorola 17 Eylül 2011
Yeni Model Motorola PRO Teknik Özellikleri Motorola 15 Ağustos 2011
Motorola’dan Çift SIM Kartlı Android Telefon - Motorola XT882 Özellikleri Motorola 7 Haziran 2011
Yeni Model Motorola Droid Bionic Teknik Özellikleri Motorola 6 Mayıs 2011
Motorola Atrix Smartphone Özellikleri Resimleri Motorola 20 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş