Morpheus 5.5.1 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Morpheus 5.5.1 Download konusu Morpheus 5.5.1 Download

  Tanıtım:
  Geniş bant internet hızla yayıldığından beri en çok kullanılan programlar dosya paylaşım programları oldu. Film, mp3, resim, program ve daha birçok şeyi innDirmek için kullandığımız programlardan biriside Morpheus. Morpheus Ultra (ücretli) ve Morpheus (bedava) olmak üzere iki verisyonu bulunan programın temeldeki hedefi aha çok paylaşım ağına bağlanmak, dolayısıyla daha çok kullanıcıya ulaşmak. Bu bağlamda;

  Gnutella,
  eDonkey,
  LimeWire,
  Grokster,
  G2,
  Neonet ve daha birçok dosya paylaşımı programlarının kullandığı hatlara bağlanır ve en çok kullanıcıya ulaşmak hedeflenir.
  Uluslararası arenada bu programların çoğuna dava açıldı ama Morpheus kendisi için açılan davayı kazandı, yani yasal bir program olma sıfatını da üzerine aldı.
  Aynı anda birden çok arama yapabilen programda virüs taraması da ihmal edilmemiş. Bu sıralar çok sık saldırıya maruz kalan dosya paylaşımcılar için çok önemli bir özellik. Ayrıca programın BitTorent desteği de mevcut. Dosyanızı innDirirken önizleme yapabilmeniz ve birden çok kaynaktan innDirebilmeniz programın sahip olduğu diğer güzel özellikler.
  Bu program ücretsizdir fakat reklamlarla (adware) desteklenmiştir. Bu yüzden programı kurmadan önce ve kurduktan sonra reklamlarını temizleyebileceğiniz bir programlar (örn. Ad-Aware) bir taramadan geçirmenizi tavsiye ederiz.

  Not: Programı kurabilmeniz için internete bağlı olmalısınız. Buradan innDireceğiniz 185Kb'lık dosyalar ile internete bağlanıp geri kalan kurulum dosyalarını çekmeniz gereklidir. Bu işlemi program kendi yapmaktadır.

  NOT 2 : Programın sunucusu belli aralıklarda yoğunlaştığı için innDirilemeyebilir. Böyle durumlarda programı innDirme işlemini lütfen bir süre tekrar deneyiniz. Ayrıca program, yalnızca Windows 2000/XP işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

  UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

  Sürüm : 5.5.1

  Boyut : 185 Kb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP

  Üretici Firma : StreamCast Networks


  [​IMG]


  Morpheus 5.5.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Morpheus Download Forum Tarih
Morpheus Photo Warper 3.10 Download M-N 19 Şubat 2009
Morpheus Photo Warper 3.10 M-N 1 Mart 2009
Morpheus Photo Compressor 2.00 M-N 1 Mart 2009
Morpheus Turbo Booster 5.0.0 M-N 3 Şubat 2009
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011

Bu Sayfayı Paylaş