Modern kiremit devri başlıyor!

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Modern kiremit devri başlıyor! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Monier “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” felsefesiyle Türkiye’de 10 yıldan beri farklı ürün gruplarıyla Braas Çatı Sistemleri markası ile hizmet veriyor. Braas’ın son ürünü ise, modern yapılara yönelik olarak ileri teknoloji ile tasarlanan “TegaLModerN” serisi.

  Eğimli konut çatılarına yönelik olarak bütünsel çözümler geliştiren Braas Çatı Sistemleri kiremit ve çatı ürünleri sektöründe dünyada pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor. Üretimlerinde tasarıma dayalı mimari estetik boyutunu ön plana çıkaran ve ileri teknoloji otomasyon kullanan firmanın son ürünü sıra dışı renklere sahip, düz profilli “TegaLModerN” serisi.

  Modern binaların vazgeçilmez tercihi olacak serinin; kullanıcılarına renk alternatifleri sunan pürüzsüz yüzey kaplaması Almanya’da en üst düzey teknoloji ile üretiliyor. Siyah İnci, Bulut Grisi ve Okyanus Grisi renklerini bünyesinde bulunduran “TegaLModerN” uygulandığı binaların modern stilini estetik bütünlükle pekiştiriyor.

  “Cisar Matt” yüzey kaplama teknolojisinin ürünü, 30 yıl suya ve dona karşı garanti belgeli TegaLModerN serisi kiremitleri; bu uygulama sonucunda daha pürüzsüz, toza ve kire karşı daha dayanıklı, yağışla kendini daha kolay temizleyebilen, daha uzun süre temiz kalabilen ve çevresel koşullara daha dirençli bir kişilik kazanıyor.

  TegaLModerN; çatı uygulamasının yanı sıra özel tasarlanmış sırt yapısı ile güçlü bir tutunma göstererek cephe uygulamalarında da tasarımcıların tercihi oluyor. Uygulandığı binalara kendine özgü, yaratıcı bir görünüm kazandıran Braas ile evlerde çatı-cephe uyumu en üst seviyede yakalanıyor.

  Braas Çatı Sistemleri Hakkında
  Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Monier Grup, 4 kıtada, 46 ülkede 150’den fazla üretim tesisi ve 11.155 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

  Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu uygulama teknolojisi ile dünyanın en büyük kiremit üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

  Tasarım ürünleri ile yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor.


  Kaynak: monier.com.tr


  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Modern kiremit devri Forum Tarih
Atatürk'ün tarımda modernleşmeyi istemesinin sebebi nedir? Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
Atatürk Orman Çiftliği'nin kurulması, modern tarımın gelişmesini nasıl etkiledi? Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
Modern Şiir Nedir, Modern Şiir Hakkında Bilgi Şiirler 5 Temmuz 2013
2017 Modern Erkek İsimleri İsimler Sözlüğü 3 Mart 2013
2017 Modern Kız Bebek İsimleri Çeşitli Dillerde Modern Bebek adları İsimler Sözlüğü 12 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş