Modern Erkeklerin Olmazsa Olmazları

'Erkek Giyimi & Erkek Modası' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Modern Erkeklerin Olmazsa Olmazları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Her erkeğin dolabında olması gereken bazı kostümler vardır. Bunlar hiçbir zaman değişmezler. Stil sahibi olan ve olmak isteyen erkekler muhakkak dolaplarında katıldıkları davet, partilere göre giyinir ve farklarını bulundukları ortamda yansıtırlar.

  İş hayatında da en çalıştığınız kurumun şartlarına uymak zorunda olduğundan takım elbise veya ajans çalışanları için kanvas pantolon ve gömlekler erkeklerin dolaplarında olmazsa olmazdır. Sonuçta herkes takım elbise giyer veya pantolonla gelir ama 2010 yılına girdiğimiz günlerde hiçbir 25-50 yaş arası stil sahibi erkek, 90'lardan kalma bol kesim 3 düğmeli takım elbise giymeyi istemez veya üzerine tam anlamıyla oturmamış, sizi yansıtmayan bir pantolon taşımayı istemez.

  Unutmayın dış görünüş önemlidir, insanlar sizi tanımadan önce sizle ilgili ilk düşüncelerini dış görüntünüz oluşturur. Bunun için her ortamda şık gözükmek zorundasınız.

  SMOKİN

  En azından dolabınızda bir adet smokin kesim takımınız olmak zorunda. Düğün ve özel davetlere katıldığınızda, lokasyonun ve davetin ağırlığını taşımak için mutlaka geceye smokinle katılmalısınız.

  [​IMG]

  TAKIM ELBİSE

  İş hayatınızda ve davetlerde oldukça kullanmanız gereken bir kostüm de takım elbisedir. Kim ne derse desin, iyi kesilmiş ve üzerinize tam oturan takım elbisenin yerinin başka hiçbir kostüm yerini tutamaz. Dolabınızda farklı farklı takım elbiseler bulundurmak zorundasınız. Bunları farklı manşetli veya manşetsiz gömlek ve mendillerle zenginleştirebilirsiniz.

  [​IMG]

  KANVAS ŞIKLIĞI

  Erkeğe oldukça spor bir şıklık veren kanvas pantolonlar, hem işte hem de sosyal hayatınızda, aktivitelerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Üzerine uyumlu şık dar kesim bir gömlek ve yine fit kesim bir kazakla oldukça spor bir şıklık sağlayabilirsiniz. Bazı gecelerde ise üzerinize giyeceğiniz spor bir ceketle muhteşem bir uyum yakalama şansına sahipsiniz...

  [​IMG]

  GÖMLEK

  Hem takım elbise hem de spor giyimde erkeğin şıklığını en rahat göstermesinin aracı gömlektir.


  [​IMG]
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Modern Erkeklerin Olmazsa Forum Tarih
Atatürk'ün tarımda modernleşmeyi istemesinin sebebi nedir? Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
Atatürk Orman Çiftliği'nin kurulması, modern tarımın gelişmesini nasıl etkiledi? Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
Modern Şiir Nedir, Modern Şiir Hakkında Bilgi Şiirler 5 Temmuz 2013
2017 Modern Erkek İsimleri İsimler Sözlüğü 3 Mart 2013
2017 Modern Kız Bebek İsimleri Çeşitli Dillerde Modern Bebek adları İsimler Sözlüğü 12 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş