Moda oyununun 6 stratejik oyuncusu

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Moda oyununun 6 stratejik oyuncusu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ]
  Üstler, elbiseler, çantalar, etekler, ayakkabılar, yelekler... Sezonun bir değil, iki değil, üç değil tam altı tane esas oyuncusu var.
  [​IMG]
  [​IMG]

  Yeni sezonla birlikte tabii ki bluzlarımız, ayakkabılarımız da değişti… Ama değişmeyen birkaç şey var ki o da elbiselerin, mini eteklerin ve açık renk çantaların bu yaz da moda olduğu… İsterseniz gelin, hiç değişmeyen 6 esas oyuncunun yeni değişen çehrelerine bir göz atalım…


  ELBİSELER
  Bu yaz birbirine gayet zıt iki aşırı uç çok moda. Vitrinlerde seçim yapmakta zorlanacağınız elbiseler, asimetrik kesimli ve fermuar detaylı olursa tadından yenmez…

  [​IMG]


  ÜSTLER
  Çiçek modası bluzlarda ve gömleklerde de kendini gösteriyor. Bu sezon çıkış yapan 80'ler modasını takip etmek isteyenlere düşük omuzları ve yarasa kolları öneriyoruz.

  [​IMG]

  ETEKLER
  Kesinlikle mini etek... Bol, çocuksu, kloş hatta kabarık olanları. Yani en zor kullanılan versiyonları. Bu eteklerin yüksek belli ve kalın kemerlerle kullanılanları da makbul. Bir de buz mavisi jean kumaştan yapılan cici kız etekleri...


  [​IMG]


  [​IMG]
  ÇANTALAR

  Elbiselerin tersi: çantalarda bu yıl aşırılık yok. Ağırbaşlı, yumuşak, kullanışlı her yola gelir çantalar el üstünde tutuluyor. Ama hem ebatları hem de sapları küçülüyor.

  [​IMG]
  AYAKKABILAR
  Sezon ayakkabılarının bir kısmı bakmak bir kısmı giymek için. Ama topuklular vazgeçilmezliklerini korumaya devam ediyor.


  [​IMG]

  [​IMG]
  YELEKLER
  Eğer ince yapılıysanız dar kesimli olanlarına, ölçüleriniz el vermiyorsa kat kat giyilen ince ve bol kesimli modellerine yönelin. Ama sezonda mutlaka bir yelek edinin.
   

Bu Sayfayı Paylaş