Mobıl İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Mobıl İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Mobıl İlköğretim Okulu Hakkında - Mobıl İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Mobıl İlköğretim Okulu Bilgileri  [​IMG]
  [​IMG]


  OKULUMUZUN TARİHÇESİ

  B-BLOK

  Mobil İlköğretim Okulu Mobil OİL Türk A.Ş. tarafından Antalya Belediyesinin tahsis ettiği arsa üzerine yapılmak üzere Mobil istasyonu bayilerinin katkılarıyla yapılmıştır.
  Okulumuz yapımına 1987 yılında başlanmış 1988-1989 Eğitim-Öğretim yılına hazır hale getirilmiştir. Bu öğretim yılına 186 öğrenci 1 müdür 3 öğretmen 2 hizmetli ile başlamıştır. 05.10.1988 Çarşamba günü yapılan açılış törenine Antalya Valisi Sayın Erol TEZCAN Belediye Başkanı Sayın Metin KASAPOĞLU İlköğretim Genel Müdürü Sayın Cemil ÇETİN Milli Eğitim Müdürü Sayın Esat SAĞCAN ve Türkiye’deki Mobil Şirketleri Başkanı Sayın Peter D.THOMSON ve kalabalık bir halk topluluğu katılmıştır.
  Okulumuz ilimizin kaloriferli ve milli park görünümünde olan ilk okuludur.
  Okul binası bodrum dahil üç katlı, beş dersliklidir. Ayrıca, toplantı salonu, laboratuar, kütüphane, arşiv ve sığınak bölümlerinden oluşmaktadır.

  A-BLOK
  1999-2000 Eğitim-Öğretim yılı başında 5 katlı 19 derslikli, laboratuar, Müzik odası, Spor salonu ve Soyunma odaları çok amaçlı ek bina yapılmıştır.
  1999-2000 tarihinde Eğitim-Öğretime başlanmıştır. Binamız Devlet tarafından yapılmıştır. Öğretim kadrosu ve öğrenci sayısı artarak Eğitim-Öğretime devam etmektedir.
  Ahmet DALDAL
  Mobil İlköğretim Okulu Müdürü


  Mobıl İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mobıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mobıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mobıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mobıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

  Adı: MOBIL İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: YENİMAHALLE 2452 SOK.NO:21 ANTALYA

  Telefon Numarası: 2423251024

  Faks Numarası: 2423257910

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Mobıl İlköğretim Okulu
  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mobıl İlköğretim Okulu Forum Tarih
Kuskoy Mobıl İlköğretim Okulu Çanakçı Giresun Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Ağustos 2010
Mobil İlköğretim Okulu İstanbul Bayrampaşa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Otomobil olmasaydı yaşamımız nasıl etkilenirdi kısaca Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Tren Vantilatör Otomobil Gibi Hızlı Hareket Eden Cisimleri Durdurmak Niçin Tehlikelid Seviyeli-Ciddi Konular 28 Ocak 2014
Lake Mobilya ve Lake Eşya Ne Demektir Dekorasyon 24 Temmuz 2013

Bu Sayfayı Paylaş