Mirror Fabbrica ile ayna anlayışı değişiyor

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mirror Fabbrica ile ayna anlayışı değişiyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mirror Fabbrica ile ayna anlayışı değişiyor
  [​IMG]
  Mirror Fabbrica, dekoratif ayna ve sanatsal cam alanında geliştirdiği yenilikçi tekniği ile iç mekanlarda ayna anlayışını değiştiriyor. Art Ney Sanatsal Cam Tasarım firmasının cam işleme üzerindeki 25 yıllık birikimleri sonucunda ortaya çıkarılan 'newlife style' tekniği, füzyon tekniğindeki ısıl işlemlere izin vermeyen aynalar üzerinde erimiş cam rölyefleri ve görüntüsünü Mirror Fabbrica markasıyla mümkün kılıyor.

  Ayna yüzeyindeki şeffaf ya da renkli kabartılardan
  kaynaklanan ışık kırılmaları, aynadaki yansımalarla birleşerek ortaya tablo niteliğinde dekoratif aynalar çıkarıyor. Ünite halinde duvara asılmak üzere üretilen aynalar, flotal ayna paneller halinde duvar kaplaması olarak da üretiliyor. Mirror Fabbrica’nın sayısı her geçen gün artan özel müşterilerini, iç mimarlar, özel konutlar, mimarlar ve tasarımcılar oluşturuyor.

  [​IMG]
  NEXEF Design adında iç mimari, endüstriyel tasarım, grafik tasarım ve resim alanlarında kendi tasarım ekibini bünyesinde barındıran Mirror Fabbrica, her geçen gün daha fazla mekanda yerini alıyor. Tamamen Türkiye’de tasarlanan ve üretilen el yapımı aynalar, firmanın butik çalışma tarzı sayesinde kişiye özel tasarımları, özel renk ve ebatlardaki üretimleri de mümkün kılıyor.

  Ürün seçerken deneyimli iç mimarlardan evinizin tarzına en uygun model ve renkler konusunda öneriler almak ya da tamamen müşteriye özel üretimler için herhangi bir aracı olmadan tasarımcıların kendisiyle görüşmek Mirror Fabbrica’da mümkün. Ürünler Türkiye’nin tüm illerine içi destekli ahşap sandıklar içinde, hasar durumunda yeniden üretim garantisi ile gönderiliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mirror Fabbrica ayna Forum Tarih
Lil Wayne Feat. Bruno Mars - Mirror Şarkı Sözleri Yabancı şarkı sözleri 1 Eylül 2011
Wireless-Labs Message Mirror N-Gage-Os9x-Symbian Programlar 13 Mart 2010
Hugo Evil Mirror 3 - Viking Kampı (Java) Java Oyunları 7 Ekim 2009
Mirror's Edge - Tam Çözüm (PC) Oyunların Tam Çözümü 19 Mart 2009
Broken Sword 2 The Smoking Mirror oyun Ücretsiz Oyunlar (Free) 12 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş